Gdynia
Zaczęła działać Klinika Gorszewska w Gdyni

W Gdyni w piątek otwarta została Klinika Gorszewska, salon medycyny estetycznej www.KlinikaGorszewska.pl  Organizatorem jest Magdalena Gorszewska, kosmetolog, trycholog i specjalistka medycyny estetycznej. W uroczystości otwarcia wzięli udział także: Marta Pogorzelska, dyrektor firmy kosmetycznej Mary Kay, Milena Szniter, przedstawicielka firmy Yves Saint Laurent pod patronatem marki Douglas.
 

Zdj. Ida Sokołowska

Reklama
Pomysłodawcą i właścicielką Kliniki Gorszewska jest Magdalena Gorszewska -  specjalistka medycyny estetycznej i trychologii. Jest absolwentką studiów stacjonarnych I i II stopnia na kierunku kosmetologia, na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
 
Następnie kontynuowała naukę w zakresie medycyny estetycznej szkoląc się w Ośrodku Szkoleniowym lek. med. Zbigniewa Leśniowskiego, certyfikowanego eksperta medycyny estetycznej ECLEST – Europejskiego Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie. W 2017 r. uzyskała także tytuł certyfikowanego trychologa w Hair Medica w Warszawie. Stale stara się o rozwój osobisty uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz w sympozjach prowadzonych przez uznanych ekspertów medycyny estetycznej m. in. w Warszawie, Trójmieście i Białymstoku. 
Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, odbywając praktykę w renomowanej

Zdj. Ida Sokołowska
    klinice Dermal Clinic Wrońscy w Białymstoku. Na ostatnim roku studiów podjęła pracę w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii Dermestetica w Białymstoku, gdzie pracowała jako specjalista medycyny estetycznej przez okres dwóch lat.

Jest autorką publikacji naukowych:

w 2015 r. - ,,Choroby paznokci w profilaktyce podologicznej'',

w 2017 r. - ,,Ocena bezpieczeństwa wybranych ekstraktów z garbnikowych surowców roślinnych na przeżywalność ludzkich komórek błony śluzowej pochwy CRL2616''.

- To właśnie z pasji i autentycznej troski o pacjentów powstało to miejsce – podkreśla Magdalena Gorszewska. – Już od szkoły średniej miałam marzenie o własnej działalności, a konkretny pomysł wykreował się w czasie studiów. Zawsze byłam przedsiębiorczą kobietą i lubiłam być niezależna. Dotychczas całe moje życie mieszkałam na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Odkąd tylko pamiętam moim marzeniem było mieszkać nad morzem, uwielbiałam jeździć tu na wakacje i spędzać wolny czas. Zawsze ciągnęło mnie do Trójmiasta, dlatego też postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i to właśnie tu otworzyć swój pierwszy biznes. Niemal z dnia na dzień porzuciłam swoje dotychczasowe miejsce zamieszkania, otoczenie i pracę na rzecz realizacji własnego pomysłu. Wiele osób poprzestaje jedynie na marzeniach. Rezygnowanie z poczucia bezpieczeństwa, które zapewnia nam doskonale znana praca, zazwyczaj na etacie, to duża rewolucja w życiu.
 
Klinika Gorszewska wzięła nazwę od nazwiska. Wiele  obecnych na rynku firm ma bardzo podobne do siebie nazwy, natomiast Magdalena Gorszewska chciała, aby nazwa jej Kliniki była oryginalna, dlatego nazwała ją swoim nazwiskiem. Poza tym stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, aby móc z czystym sumieniem śmiało się pod nimi podpisać.
 
Do powstania Kliniki Gorszewska przyczyniła się także siostra, Joanna Gorszewska. Jedna siostra działa jako specjalistka od strony medycznej, druga w sprawach organizacyjnych i prawnych.
- Zapoczątkowałyśmy tę działalność i zdecydowanie chciałybyśmy, aby Klinika Gorszewska wyrobiła sobie dobrą markę i aby ta działalność była kontynuowana w dalszych pokoleniach 
– dodaje Joanna Gorszewska.

 
Klinika Gorszewska mieści się w Gdyni w dzielnicy Redłowo, zlokalizowanej pomiędzy Śródmieściem a turystycznym Orłowem. Ulokowana jest  na parterze stosunkowo niedawno wybudowanego apartamentowca ,,Altus'', w części lokali usługowych. Lokal został w pełni dostosowany do obowiązujących wymogów. Znajduje się tam także osobno wydzielona strefa SPA, gdzie wykonywane będą wyłącznie zabiegi relaksacyjne. – Naszym celem było stworzenie luksusowego miejsca, dla ludzi ceniących sobie komfort – podkreśla Magdalena Gorszewska.  
- W najbliższych latach planujemy rozszerzenie działalności i chcemy otworzyć kolejne placówki w innych miastach m. in. w Gdańsku i Warszawie.

Klinika Gorszewska to jedno z nielicznych miejsc, które ma tak bogatą ofertę z zakresu medycyny estetycznej, trychologii oraz kosmetologii, dostosowaną do różnych potrzeb - nie tylko kobiet, ale i mężczyzn.  
- Mamy specjalnie przygotowaną ofertę dla panów, gdyż coraz częściej poddają się oni zabiegom z zakresu medycyny estetycznej poprawiającym wygląd skóry, podejmują kuracje przeciw łysieniu oraz korzystają z zabiegów relaksacyjnych – dodaje Joanna Gorszewska. 
   

Zdj. Ida Sokołowska

 
Klinika Gorszewska to jedno z nielicznych miejsc, które ma tak bogatą ofertę z zakresu medycyny estetycznej, trychologii oraz kosmetologii, dostosowaną do różnych potrzeb - nie tylko kobiet, ale i mężczyzn.  - Mamy specjalnie przygotowaną ofertę dla panów, gdyż coraz częściej poddają się oni zabiegom z zakresu medycyny estetycznej poprawiającym wygląd skóry, podejmują kuracje przeciw łysieniu oraz korzystają z zabiegów relaksacyjnych – dodaje Joanna Gorszewska. 
- Oferujemy konsultacje oraz szeroki wachlarz usług, począwszy od nowatorskich procedur zabiegowych z zakresu medycyny estetycznej, mających na celu profilaktykę starzenia się, a także przywrócenia zdrowego i naturalnego wyglądu, modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, leczenia schorzeń skóry głowy m.in. łysienia, podstawowe i zaawansowane zabiegi
z zakresu kosmetologii, po regenerację organizmu w specjalnie wydzielonej strefie SPA.
 
Medycyna estetyczna to nie tylko powiększanie ust kwasem hialuronowym, czy likwidacja zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej. To także leczenie uciążliwych dolegliwości, takich jak trądzik czy łysienie oraz usuwanie defektów estetycznych jak nadmierne owłosienie, rozstępy, blizny czy przebarwienia. Ponadto w Klinice klientki mogą skorzystać także z „Kącika Piękności”, gdzie wykonywane będą makijaże dzienne i okolicznościowe, manicure, pedicure oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

Więcej: 
www.KlinikaGorszewska.pl

(ac)

 
stat4u PortalPOLSKA.pl