Komputery i internet

Z całej Polski

Chcesz kupować bilety w Radomiu jeszcze łatwiej? Teraz możesz również zrobić to całkowicie przez swój telefon! Jak można to zrobić? Sprawdźmy razem z www.mpay.pl !

Polacy stają się coraz bardziej „mobilni”. Świadczy o tym większa liczba wyświetleń stron www na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych lub laptopach. Zwiększa się również liczba internautów korzystających z aplikacji mobilnych. Najbardziej popularne z nich mogą się pochwalić milionami użytkowników.

Największe firmy na świecie zwracają coraz większą uwagę na ochronę środowiska naturalnego. Na wdrażanie proekologicznych rozwiązań zdecydowała się również firma Google – gigant w branży IT. Niedawno pochwaliła się, że wszystkie oddziały Google w 2015 roku zużyły niemal tak dużo energii, jak miasto San Francisco.

Spotkanie odbędzie się w dniach 8-9 lipca 2017 roku, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego “Poczty Polskiej” nad Jeziorem Białym w Okunince k. Włodawy.

  Chcesz kupić tani komputer, który będzie miał dobre parametry? A może wyposażasz firmę i potrzebujesz kilkadziesiąt komputerów na stanowiska biurowe? W takich przypadkach warto wziąć pod uwagę komputery poleasingowe, które zakupimy obecnie w naprawdę atrakcyjnych cenach – także całkowicie przez internet!

  Ukraińska spółka Legalna Praca zaczęła działalność we Lwowie, ale szybko rozwija kontakty, bo zapotrzebowanie na usługi pośrednictwa pracy jest ogromne. Ukraina prze ku strukturom europejskim i coraz liczniej Ukraińcy patrzą na zachód Europy, a po drodze jest Polska.   W spółce Legalna Praca zarejestrowanych jest już ponad 400 poszukujących zatrudnienia w Danii, Szwecji, Holandii, także w Polsce. 

  W letni weekend przy słynnej Bramie Krakowskiej w Dolinie Prądnika ojciec rodziny z trojgiem małych dzieci zagadnął przypadkowego innego zwiedzającego o wykonanie zdjęcia, wręcza mu aparat fotograficzny. Dobrze trafił, bo na dziennikarza i fotoreportera, z doświadczeniem.   Rodzina utworzyła w Bramie Krakowskiej łańcuch dzieci i rodziców trzymających się za ręce. Przypadkowo zagadnięty fotoreporter odbiegł kilka kroków wstecz, aby objąć duży fragment skalnej formacji w obiektywie.

  Dzięki sukcesowi cyklu konferencji i warsztatów pod hasłem: Internet ASAP, organizowanych dotychczas w Krakowie i Warszawie, Eura7 zdecydowała się rozszerzyć ofertę na inne polskie miasta.  W ramach 9. serii przygotowano kolejne spotkania, o charakterze biznesowych śniadań, w Nowym Sączu, Katowicach i Kielcach. Tym razem podjęty zostanie temat: Jak się dobrze sprzedać, czyli o budowaniu marki w Internecie i nie tylko.

Założenie własnego biznesu on-line nie jest dzisiaj trudne. Do wyboru mamy pełną gamę możliwości, a spośród nich też takie, które pozwalają na bardzo atrakcyjne zarobki. Jeżeli także myślisz o rozpoczęciu własnej działalności i zastanawiasz się, na czym się skupić, zapraszamy do sprawdzenia naszych 5 pomysłów na biznes internetowy!

1 2 3 4 5
stat4u PortalPOLSKA.pl