Nasze hobby

Z całej Polski

Noclegi w górach, długie spacery trasami z widokiem na złoto-brązowe wzgórza Tatr… Zakopane jesienią jest rzadziej uczęszczane i jeszcze piękniejsze niż w sezonie wiosenno-zimowym. Szykujesz wrześniowy wypad w góry? Dzięki nam poznasz malownicze noclegi w Zakopanem oraz niesamowite atrakcje, które umilą Twoje jesienne wakacje.

Jesień spadła na nas raczej nieoczekiwanie. W ogrodzie pani Izy w Białołęce jesienne porządki wykonuje Dariusz Skoczyński, specjalista prac remontowo-budowlanych i ogrodniczych.  Zapachniało jesienią, herbatką przy kominku, z ciepłym pledem na kolanach. Drewno do kominka też zostało przygotowane w ogrodzie pani Izy, pocięte i zabezpieczone przed deszczami i śniegiem.

General Dynamics F-16 Fighting Falcon to wielozadaniowy samolot, który został zaprojektowany przez wytwórnię General Dynamics. Jego producentem jest amerykańska firma Lockheed Martin. Produkcję tego samolotu rozpoczęto w latach 70. ubiegłego wieku. Znajduje się w służbie 26 państw, w tym także w służbie Sił Powietrznych Polski. Pierwsza partia F-16 trafiła do naszego kraju w roku 2006. Amerykańscy piloci nazywają go „Viper”. W Polsce nazywany jest „Jastrzębiem”.

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

  Każdego roku w sierpniu wykonawcy usług remontowo-budowlanych mają ręce pełne roboty. Bo teściową wysyła się nad morze, żonę z dziećmi też na wczasy, a pan domu wtedy rusza do dzieła, do remontu. W ruch idzie wiertarka, młotek, szlifierka...   Corocznie w sierpniu firmy remontowe mają wyraźnie więcej zleceń. 

  Ciężkie rundy, strome podjazdy, zawrotne tempo na zjazdach oraz finisz pod górę. W Wysowej trzeba będzie dać z siebie wiele, by powalczyć o zwycięstwo. Ale dzięki temu sukces będzie smakował wybornie.   Już 27 sierpnia w tej małopolskiej miejscowości odbędzie się Wyścig Kolarski Wysowa 2017.

W związku z planowanym otwarciem szkółki wędkarskiej dla dzieci i młodzieży przy kole Sieja, wędkarze zapraszają chętnych członków  koła do współpracy.

Warsztaty kulinarne 2017-07-29

17 lipca odbyły się organizowane przez  Stowarzyszenie LAS warsztaty kulinarne, w ramach projektu "Międzypokoleniowe igraszki kuchenne" (dofinansowanego z programu "Potrafisz Polsko")

  To zaskakujące, jak łatwo można stać się właścicielem jachtu, pływać po Adriatyku, w ciepłym klimacie i jeszcze zarabiać dzięki posiadaniu ekskluzywnego jachtu. Polak, Zbigniew Bujko założył w Chorwacji agencję o nazwie Ankora sp. z o.o. już w 2006 roku, umożliwiającą taką formę taniego zakupu własnego jachtu w Chorwacji. Flota 28 jachtów, będących w dyspozycji już wielu Polaków stacjonuje w Marina Dalmacija w Sukosanie. 

1 2 3 4 5
stat4u PortalPOLSKA.pl