Kultura, edukacja

Z całej Polski

18 listopada w pracowni „Arteja” odbyło się uroczyste zakończenie warsztatów edukacyjno – artystycznych pod nazwą „A to Polska właśnie...” Warsztaty prowadziły: Jolanta Madej i Władysława Wójcik. W zajęciach uczestniczyło, w ciągu dwóch miesięcy, 36 osób.

17 listopada we Włodawskim Domu Kultury odbył się II Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 we Włodawie.

19 listopada w kościele oo. paulinów odbył się koncert muzyki ze zbiorów jasnogórskich. Można było wysłuchać pieśni XVIII- wiecznego kompozytora Justa Franciszka Caspara: Litania de Beata Hillaris, Missa, Dixit Dominus.

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie Pasieka Hodowlana Cezary Kruk zapraszają na wykład Cezarego Kruka „Apiterapia” oraz promocję książki: „Wielcy pszczelarze Ziemi Włodawskiej”

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP we Włodawie, zaprasza na bezpłatne warsztaty na temat: „Mowa ciała – czytaj innych jak otwartą książkę”.

  Nowy singiel powstał we współpracy ze znanym producentem Konradem Leszczyńskim. Premiera teledysku odbyła się 26 października 2017 roku. Teledysk powstał w Niemczech, ma już ponad 7 tysięcy wyświetleń. Singiel pojawił się na 26 miejscu Top Video portalu Muzykoholicy. Kompozycja i słowa: Karina Opyrchał, produkcja: Konrad Leszczyński. Singiel dostępny również na platformach streamingowych.

Ponad 150 artystów wzięło udział w X Przeglądzie Piosenki Żołnierskiej. W poszczególnych kategoriach nagrody otrzymali:

Z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę już po raz dziewiąty odbył się Festiwal Pieśni Patriotycznej organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 we Włodawie.

W ramach wymiany międzynarodowej prowadzonej przez Starostwo Powiatowe we Włodawie młodzież z Włodawy gościła przez 7 dni w Kiryat Motzkin w Izraelu (19-25 października).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
stat4u PortalPOLSKA.pl