Turystyka

Z całej Polski

Podlaska Oktawa Kultur jest międzynarodowym festiwalem muzyki, sztuki i folkloru, na które przyjeżdża wielu gości z całej Europy.

Noclegi w górach, długie spacery trasami z widokiem na złoto-brązowe wzgórza Tatr… Zakopane jesienią jest rzadziej uczęszczane i jeszcze piękniejsze niż w sezonie wiosenno-zimowym. Szykujesz wrześniowy wypad w góry? Dzięki nam poznasz malownicze noclegi w Zakopanem oraz niesamowite atrakcje, które umilą Twoje jesienne wakacje.

  Ciężkie rundy, strome podjazdy, zawrotne tempo na zjazdach oraz finisz pod górę. W Wysowej trzeba będzie dać z siebie wiele, by powalczyć o zwycięstwo. Ale dzięki temu sukces będzie smakował wybornie.   Już 27 sierpnia w tej małopolskiej miejscowości odbędzie się Wyścig Kolarski Wysowa 2017.

W piątek, 28 lipca w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju wystąpi uwielbiany przez miłośników polskiego bluesa zespół Stare Dobre Małżeństwo. Koncert rozpocznie się o godz. 20, a wyjazd do słynnej uzdrowiskowej miejscowości zapewniają autobusy PKS Polonus.   Kilka tysięcy pasażerów PKS Polonus podróżuje corocznie na tej trasie przez Grójec, Białobrzegi, Radom, Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów, Nowy Sącz.

  To zaskakujące, jak łatwo można stać się właścicielem jachtu, pływać po Adriatyku, w ciepłym klimacie i jeszcze zarabiać dzięki posiadaniu ekskluzywnego jachtu. Polak, Zbigniew Bujko założył w Chorwacji agencję o nazwie Ankora sp. z o.o. już w 2006 roku, umożliwiającą taką formę taniego zakupu własnego jachtu w Chorwacji. Flota 28 jachtów, będących w dyspozycji już wielu Polaków stacjonuje w Marina Dalmacija w Sukosanie. 

Zorganizowanie konferencji we Wrocławiu to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele zalet, z racji tego, że jest to jedno z największych miast Polski. Co zasługuje na szczególną uwagę?

O długim i udanym urlopie marzy chyba każdy z nas. Najlepszym sposobem na relaks jest wyjazd do innego miasta, z dala od pracy i codziennych obowiązków. To właśnie gwarantują wczasy nad morzem z basenem. Wystarczy wybrać odpowiedni termin i miejsce pobytu, a po zarezerwowaniu noclegów – spakować walizki i ruszyć w drogę.

Lato w krakowskim Teatrze Variete zapowiada się atrakcyjnie. Oferta nadchodzących spektakli skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, z uwzględnieniem zarówno mieszkańców Krakowa, jak i zagranicznych turystów odwiedzających miasto. Letnia repertuarowa odsłona Teatru to:  "Legalna Blondynka" w reżyserii Janusza Józefowicza, króla polskiej sceny musicalowej, „Rewia Variete” w reżyserii Konrada Bikowskiego i Krzysztofa Tyszko oraz „Broadway Exclusive” w reżyserii polskiego aktora musicalowego i wokalisty...

The summer in the Variete Theatre in Cracow is promising to be attractive. The offer of the upcoming performances is addressed to all interested people, including both Cracow residents and the foreign tourists visiting the city. The summer repertoire of the Theatre is: `Leggally Blonde` directed by Janusz Józefowicz, the king of the Polish musical stage, `Rewia Variete` directed by Konrad Bikowski and Krzysztof Tyszko and `Broadway Exclusive` directed by Jakub Wocial Polish, musical actor and vocalist. 

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl