Puls gospodarki

Z całej Polski

Po wakacyjnej przerwie wznowiony został cykl comiesięcznych "śniadań biznesowych", które odbywają się w każdy drugi czwartek miesiąca. Tym razem spotkanie władz miejskich z łomżyńskimi przedsiębiorcami odbyło się w zajeździe Ryś. Jego właściciele byli gospodarzami wydarzenia.

Najważniejsze jest to, aby zawsze dążyć do realizacji wyznaczonych celów – mówią Beata i Wojciech Babińscy, właściciele firmy Aquatech, która od 25 sierpnia 2017 roku notowana jest na parkiecie NewConnect. W ubiegłym tygodniu z parą łomżyńskich przedsiębiorców spotkał się Prezydent Mariusz Chrzanowski

OGŁOSZENIE PRASOWE Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

Początek lata 2017 r. niektórzy mieszkańcy Gminy Czernica będą wspominać szczególnie miło. Odbyło się bowiem uroczyste wręczenie atrakcyjnych nagród w loterii promocyjnej „Gmina Czernica – TU MIESZKAM TU PŁACĘ PODATKI”. Za jej kompleksową organizację odpowiada agencja marketingu i PR Solpin.

Wakacje to dla uczniów czas wypoczynku. Z punktu widzenia samorządu to jednak najlepszy czas na prowadzenie prac remontowych i modernizacyjnych. W tym roku na miejskiej liście szkolnych remontów znalazł się Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Żadne uwagi od mieszkańców nie wpłynęły odnośnie planowanej budowy Centrum Przesiadkowo-Komunikacyjnego wraz z infrastrukturą techniczną i obiektami zagospodarowania terenu w Łomży w rejonie ul. Dworcowej, Sikorskiego i Al. Legionów. Koncepcję projektową nowego dworca przygotowała firma Atelier Zetta z Białegostoku. - Czas jego budowy przewidziany jest na około 9 miesięcy, więc myślę, że pod koniec przyszłego roku obiekt na miarę dzisiejszych czasów będzie mógł być już otwarty – informuje zastępca Prezydenta Łomży Andrzej Garlicki.

W ubiegłym tygodniu gościła w Łomży delegacja z Nowogrodu Wołyńskiego na Ukrainie. Wizytę zorganizowano z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego, zaś w jej trakcie podpisano umowę o kontynuacji rozpoczętej w połowie lat 90. XX wieku współpracy pomiędzy oboma miastami.

Polacy stają się coraz bardziej „mobilni”. Świadczy o tym większa liczba wyświetleń stron www na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych lub laptopach. Zwiększa się również liczba internautów korzystających z aplikacji mobilnych. Najbardziej popularne z nich mogą się pochwalić milionami użytkowników.

Urząd Miejski przygotowuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu o powierzchni 63 ha, znajdującego się pomiędzy os. Wiosennym a Szosą do Mężenina w Łomży

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
stat4u PortalPOLSKA.pl