Puls gospodarki

Z całej Polski

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodawie za miesiąc listopad wypłacił 644. 480 tys. zł świadczenia z programu Rodzina 500+.

Odnowione i zmodernizowane zostaną przejścia dla pieszych przy ul. Sierpińskiego i ul. Mostowej. Urząd Miasta pozyskał dofinansowanie na te inwestycję w wysokości prawie 140 tys. zł.

Wentylacja mechaniczna, czyli rekuperacja to rozwiązanie coraz częściej wprowadzane do nowoczesnych domów. Pozwala oszczędzać na ogrzewaniu i minimalizować straty ciepła. Ile będzie kosztowało zainstalowanie systemu w domu? 

Mieszkanie w Warszawie to pewna inwestycja. Możemy w ten sposób ulokować pieniądze, np. spadek albo potraktować zakup mieszkania na kredyt jako inwestycję w okresie emerytury. Kredyt za mieszkanie spłacamy, wynajmując je, czasem czerpiąc dodatkowo kilkaset złotych dochodu pasywnego. 

Środki zewnętrzne płyną do Włodawy wartkim strumieniem. Po podpisaniu umowy na dofinansowanie zakupu i montażu kolektorów słonecznych w wysokości 3094261,07 zł miasto uzyskało kolejne środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego.

Pracę przy produkcji mebli tapicerowanych ma tu też znaleźć 250 osadzonych.

OGŁOSZENIE PRASOWE Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

W dobie rosnącej konkurencji firmy i przedsiębiorstwa zmuszone są poszukiwać nowych form reklamy i promocji, by odróżnić się od podmiotów świadczących podobne usługi lub działających w tej samej branży.  Zwykły szyld reklamowy już nie wystarczy – strategia marketingowa musi być przemyślana, spójna i kompleksowa, składająca się z wielu współgrających ze sobą elementów. Jednym z coraz popularniejszych są flagi reklamowe – ta niedroga forma promocji ma wiele zalet i z pewnością przyczyni się do skutecznego kreowania wizerunku każdej...

W Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie Wicemarszałek Krzysztof Grabczuk i Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński podpisali umowę na dofinansowanie zakupu i montażu zestawów solarnych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
stat4u PortalPOLSKA.pl