Zdarzenia policyjne

Z całej Polski

Policjanci z Komisariatu I zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie. Usłyszeli już zarzuty, a za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z KP I w Radomiu zatrzymali 23-letniego radomianina podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Dodatkowo jak ustalono dzień wcześniej uszkodził kilka pojazdów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

OGŁOSZENIE PRASOWE Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

Intensywne działania Policjantów z Komisariatu I Policji w Radomiu pozwoliły na zatrzymanie sprawcy pobicia i kradzieży roweru.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą radomskiej komendy zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wyroby tytoniowe policjanci ujawnili w pojeździe zatrzymanego.

Policjanci z Pionek zatrzymali dwóch braci z Radomia, którzy kradli ze sklepów alkohol. Za przestępstwo, którego się dopuścili grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 41-letni mieszkaniec gminy Jedlińsk za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości, go którego doszło na drodze krajowej nr 7.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu na gorącym uczynku zatrzymali 17-latka, który włamywał się do lodówki z napojami. Nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek ok. godz. 8 na drodze krajowej nr 7 w kierunku Kielc zderzyły się dwa pojazdy osobowe i tir. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 53
stat4u PortalPOLSKA.pl