Zdarzenia policyjne

Z całej Polski

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu kierowcy, który omijał radiowóz, który zatrzymał się przejściem dla pieszych. Apelujemy o ostrożność.

Kradł słodycze 2018-07-20

Policjanci z Komisariatu III zatrzymali 16-latka w sprawie kradzieży sklepowych. O konsekwencjach jakie poniesie zadecyduje sąd dla nieletnich.

Radomscy policjanci zatrzymali 19-latka chwilę po kradzieży perfum ze sklepu. Jak się okazało to nie jedyne przestępstwo jakie ma na koncie. Odpowie również za kradzieże rowerów i zniszczenie mienia. W sumie przedstawiono mu 18 zarzutów.

Policjanci z Posterunku Policji w Kowali zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Za przestępstwo to grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W ręce radomskich policjantów trafił 28-latek, który chciał ukraść alkohol ze sklepu. Dodatkowo okazało się, ze jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia.

Starsze małżeństwo z Radomia zostawiło otwarte drzwi od mieszkania. Wykorzystała to nieznajoma kobieta, która weszła do środka i ukradła m.in. dokumenty oraz pieniądze. Policjanci z Komisariatu III zatrzymali 41-latkę. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Apelujemy o ostrożność.

OGŁOSZENIE PRASOWE Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

Policjanci z Radomia poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 20 czerwca 2018 roku około godz. 2.00 przy Dworcu PKP w Radomiu

Firmy ubezpieczeniowe nader chętnie i skrupulatnie pobierają składki za sprzedane polisy, lecz gdy nadchodzi moment wypłaty środków pieniężnych dla przeciętnego klienta, zaczyna się prawdziwa droga przez mękę. Wszak ubezpieczalnie walczą o zysk własny, nic zatem dziwnego, iż wysokość wypłacanych odszkodowań najczęściej nie spełnia oczekiwań poszkodowanych. A że większość z nas nie wie, jak postępować w kontaktach z firmą ubezpieczeniową i jakie przysługują nam prawa w tym względzie, to uzyskanie pełnej kwoty odszkodowania, jaka nam się należy jako osobie poszkodowanej, zdarza...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 53
stat4u PortalPOLSKA.pl