Wiele miast (38)

Uwaga na niewypłacalnego w Goleniowie

OGŁOSZENIE PRASOWE

Podmiot gospodarczy Kondi Website z Goleniowa, własność (do czasu likwidacji) Piotra Więcława z Goleniowa, pochodzącego z Biłgoraja obiecywał klientowi wykonanie programu komputerowego sklepu internetowego spożywczego i w okresie od stycznia do czerwca 2012 roku pobrał od oszukanego klienta łącznie aż 5 tys. zł.

Reklama
Po czym okazało się, że z powodu niekompetencji technicznej i lekceważącego stosunku do klienta nie wykonał zlecenia, a pieniądze zawłaszczył. W postępowaniu sądowym wydany został Nakaz Płatności, który nie został uregulowany, dlatego sprawa oddania przez byłego prezesa Kondi Website, Piotra Więcława kwoty 5 tys. zł wraz z odsetkami ustawowymi została
skierowana do Komornika Sądu Rejonowego w Goleniowie.

Piotr Więcław, były prezes Kondi Website zgłosił jednak niewypłacalność. Wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie przebywa.

Sprzedam tę wierzytelność. Wzywam także innych klientów pokrzywdzonych przez Kondi Website w Goleniowe, także etanienieruchomosci.pl, którego prezesem był Piotr Więcław do zgłaszania kwot pobranych nienależnie przez te podmioty gospodarcze. 

Kontakt e-mail: moderat113@gmail.com 
   
 
Jednocześnie przeprowadzana jest procedura zgłoszenia nieuregulowanej wierzytelności Piotra Więcława z Goleniowa do Krajowego Rejestru Dłużników. 
 
(ac)

 
stat4u PortalPOLSKA.pl