Styl życia

Z całej Polski

Wielu z nas podejmując decyzję o rozpoczęciu regularnych ćwiczeń fizycznych biegnie na siłownię lub do klubu fitness, by wykupić karnet. Niektórzy stają też przed dylematem, czy lepiej zapisać się na siłownię czy ćwiczyć w domu. Treningi w domu mogą być tak samo skuteczne jak treningi na profesjonalnej siłowni.

Konkurs przeznaczony dla dzieci z wadami wymowy, które nie mają na co dzień szansy na osiągnięcie sukcesów w konkursach recytatorskich, nie są także angażowane do przedstawień.

Ogród ekologiczno-rekreacyjny powstanie przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 w Radomiu. Urząd Miejski ogłosił przetarg na jego budowę.

W sobotę na pl. Konstytucji 3-go Maja oficjalnie zainaugurowano radomski sezon rowerowy. Na fanów jednośladów czekało mnóstwo atrakcji, w tym zabawy i konkursy sprawnościowe z nagrodami.

W Świebodzinie na osiedlu Łużyckim zaczęła działać restauracja orientalna Tho-Man, z daniami kuchni wietnamskiej.  Szefem kuchni jest Manh Hoang Nguyen, Wietnamczyk, który zaprasza na orientalne dania z Azji. Ma 57 lat, urodził się w Ha Nam w Wietnamie, wcześniej w swoim kraju ojczystym także pracował w gastronomii.

Ruszyło wiosenne sprzątanie ulic i terenów zielonych położonych wzdłuż miejskich dróg.

Polacy coraz chętniej wychodzą z domów - coraz częściej także do restauracji. Rewolucja restauracyjna dotarła już do najdalszych zakątków Polski - prawie wszędzie tam, dociera także Restaurant Week. Wiosenna edycja Festiwalu pod hasłem “Chodźmy do restauracji!” już między 18 a 30 kwietnia. Rezerwacje popisowych trzydaniowych doświadczeń w najlepszych restauracjach w całej Polsce już trwają na  www.RestaurantWeek.pl.

„PATRZ I SŁUCHAJ!” – to kolejna akcja informacyjno-edukacyjna skierowana głównie do pieszych, jako niechronionych uczestników ruchu drogowego. Planowany termin realizacji działań profilaktycznych w ramach akcji przewidziany jest do końca września 2018 roku.

W miastach, takich jak Radom istnieje zapotrzebowanie na nowoczesne przestrzenie biurowe. Stąd pomysł, by w ten sposób wykorzystać stojące od kilku lat puste budynki fabryczne

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
stat4u PortalPOLSKA.pl