Styl życia

Z całej Polski

Noclegi w górach, długie spacery trasami z widokiem na złoto-brązowe wzgórza Tatr… Zakopane jesienią jest rzadziej uczęszczane i jeszcze piękniejsze niż w sezonie wiosenno-zimowym. Szykujesz wrześniowy wypad w góry? Dzięki nam poznasz malownicze noclegi w Zakopanem oraz niesamowite atrakcje, które umilą Twoje jesienne wakacje.

Jesień spadła na nas raczej nieoczekiwanie. W ogrodzie pani Izy w Białołęce jesienne porządki wykonuje Dariusz Skoczyński, specjalista prac remontowo-budowlanych i ogrodniczych.  Zapachniało jesienią, herbatką przy kominku, z ciepłym pledem na kolanach. Drewno do kominka też zostało przygotowane w ogrodzie pani Izy, pocięte i zabezpieczone przed deszczami i śniegiem.

Wykłady OIK-u 2017-09-06

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży zaprasza mieszkańców do udziału w wykładach otwartych i warsztatach realizowanych w ramach Projektu "Reagujmy na przemoc" w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zajęcia będą się odbywały w Domku Pastora – Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1 w Łomży.

Firma TD z Gdyni opracowała i udostępniła w sieci bardzo przydatną dla kierowców zawodowych darmową aplikację mobilną  TruckDriver.eu  Zaskakująco dużo pobrań odnotowano w ciągu zaledwie pierwszych dwóch tygodni jej działania - już ponad 500, bez spektakularnej reklamy.   Tak liczne pobrania aplikacji TruckDriver.eu świadczą o dużym zainteresowaniu i niewątpliwym zapotrzebowaniu na takie narzędzie. Aplikacja jest skierowana dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych, dostawczych.

General Dynamics F-16 Fighting Falcon to wielozadaniowy samolot, który został zaprojektowany przez wytwórnię General Dynamics. Jego producentem jest amerykańska firma Lockheed Martin. Produkcję tego samolotu rozpoczęto w latach 70. ubiegłego wieku. Znajduje się w służbie 26 państw, w tym także w służbie Sił Powietrznych Polski. Pierwsza partia F-16 trafiła do naszego kraju w roku 2006. Amerykańscy piloci nazywają go „Viper”. W Polsce nazywany jest „Jastrzębiem”.

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

Polacy stają się coraz bardziej „mobilni”. Świadczy o tym większa liczba wyświetleń stron www na urządzeniach mobilnych niż na komputerach stacjonarnych lub laptopach. Zwiększa się również liczba internautów korzystających z aplikacji mobilnych. Najbardziej popularne z nich mogą się pochwalić milionami użytkowników.

Karnisze są nieodzownym elementem wystroju okien, które mają być przyozdobione takimi elementami jak: firany czy zasłony. To, na czym je powiesimy ma ogromne znaczenie, aby całe wnętrze wyglądało spójnie według danego stylu. Wybrane modele mogą stać się swoistą ozdobą salonu, kuchni czy sypialni.

Kochasz kino? Masz ochotę na randkę? Chcesz połączyć te dwie rzeczy? Nic prostszego. Przyjdź na "Randki w kinie" i daj się poznać.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
stat4u PortalPOLSKA.pl