Styl życia

Z całej Polski

Mamy kolejne bezpieczne miejsce, w którym możemy aktywnie spędzać czas - nowe boisko przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kaliszu. Dziś obiekt oficjalne otworzyli prezydent Krystian Kinastowski i dyrektor placówki Beata Zalewska. Boisko jest ogólnodostępne, mogą z niego korzystać zarówno uczniowie, jak i pozostali mieszkańcy.

Przed planowaną rewaloryzacją, stan drzew ocenili pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Wspólnie z urzędnikami kaliskie planty wizytowała dr inż. Marzena Jeleniewska-Jankowska, kierownik zespołu ds. rewitalizacji, Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni, Inspektor Nadzoru Prac w Drzewostanie z Jarocińskiej Agencji Rozwoju.

  Choć podobno od przybytku głowa nie boli, to od nadmiaru dostępnych produktów meblowych można nabawić się lekkiej migreny. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy mamy przed sobą urządzenie tak wyjątkowego miejsca jak salon. Kolory ścian, dodatki, funkcjonalne ustawienie mebli i ich zakup to nie lada wyzwanie dla każdego, kto chce osiągnąć świetny efekt końcowy. 

Podjęcie decyzji o skorzystaniu z pożyczki wiąże się z wybraniem tej jednej oferty, która będzie dla nas najlepsza. W tym momencie pojawia się pytanie, jak znaleźć odpowiedni produkt?  W tym celu warto skorzystać z porównywarek, które umożliwiają nam przeglądanie dostępnych pożyczek bez konieczności otwierania strony internetowej każdego pożyczkodawcy. Jak to działa i jakie korzyści ze sobą niesie? Sprawdźmy!

W Liverpool zaczęła działać międzynarodowa restauracja Academy of Health Food pod adresem: L20 2AB, 76 Stanley Road, Liverpool, Bootle. Menadżer restauracji, Zbigniew Szary ma ambicje, aby nie tylko zapewniać wyżywienie klientom, ale także podsuwać, proponować, propagować zdrową żywność i zdrowy sposób odżywiania się.  Przygotowywanie posiłków i ich konsumpcja to kultura, to styl życia, to jego piękno, o ile szanujemy nasz organizm i starannie dobieramy sobie codzienny jadłospis.

  Centrum Origin Otwock jest najnowocześniejszym prywatnym ośrodkiem rehabilitacyjnych w Polsce, który został zaprojektowany zgodnie z zasadami architektury terapeutycznej. Centrum dysponuje 126 miejscami stacjonarnymi i w marcu rozpoczęło przyjęcia pacjentów do specjalistycznych programów. 

Fornirowana podłoga to nie eksperyment, lecz świadome połączenie sprawdzonych technologii. Od dawna cieszy się dużym uznaniem w krajach skandynawskich, na zachodzie Europy oraz w Ameryce. Produkowana teraz także w Polsce. Dotychczas ten rewolucyjny produkt nie był zbyt szeroko znany, ani reprezentowany na polskim rynku.  Deski podłogowe Venifloor wytwarzane z drewna o bardzo wysokiej jakości. 

Po zbyt długiej zimie i niepewnej wiośnie, wreszcie doczekaliśmy się ciepłych dni i jakby już lata. Czas na zaplanowanie letnich wakacji – nad polskim morzem. "Jutro zaczyna się tu sezon" – jazzowo śpiewała przed laty Krystyna Prońko.   Jest takie miejsce nad polskim morzem, gdzie czas płynie wolniej, a z pięknej plaży widoki zachwycają. To Darłowo, zlokalizowane w północno-zachodniej Polsce, nazywane królewskim miastem. Leży nad morzem, na Pobrzeżu Koszalińskim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej.

  Od 15 lat Tarnowska Szkoła Wyższa kształci studentów na studiach licencjackich i magisterskich  - już od 2004 roku. Dotąd wykształciła około 2 tysięcy absolwentów studiów licencjackich i magisterskich oraz ponad 1 200 słuchaczy studiów podyplomowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
stat4u PortalPOLSKA.pl