Styl życia

Z całej Polski

„Wesele w górach” to hasło, które często pojawia się podczas snucia marzeń o weselu idealnym. Bajkowe widoki górskich szczytów. Cisza, spokój, natura. To właśnie dlatego tak wiele panien młodych jest nim zainteresowanych. Czy są jednak aspekty, które warto wziąć pod uwagę, decydując się na wesele w górach? Podpowiadamy! 

  Te dwie litery – PR – zrobiły tak wielką karierę, że trudno myśleć o prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu bez kontekstu Public Relations. Jest wielu ludzi, którzy wiedzą czym jest PR, co się z nim wiąże i jakie korzyści generuje. Jednak bardzo niewielu rozumie prawdziwy wpływ, jaki PR wywiera na biznes.

  Przygotowujemy cykl artykułów prasowych interwencyjnych dotyczących uzyskania pieniędzy przez pracownika pewnego przedsiębiorstwa, którego nazwy w tym artykule nie podajemy, bo cykl artykułów jest dopiero przygotowywany. Problem tu przedstawiony może dotyczyć także innych podmiotów, dlatego nie podajemy nazwy przedsiębiorstwa, ani nazwiska menadżera, bo chodzi w tej publikacji ogólnie o funkcjonowanie mediów, a nie o jednostkową sprawę. 

  Wielu przedsiębiorców unika wchodzenia na drogę sądową w przypadku różnych problemów w działalności podmiotu, bo sprawy sądowe są na ogół czasochłonne, ciągną się miesiącami i latami oraz są raczej kosztowne. Często wiele osób rezygnuje z ochrony swoich praw, uważając, iż w sądzie stracą więcej, niż byliby w stanie zyskać. Czasami jednak nie ma innego wyjścia i sprawa sądowa staje się nieunikniona.

Taniec użytkowy to taniec, który przyda się nam na wielu różnych imprezach. Znając podstawowe kroki, tak zwanych tańców imprezowych, będziemy mogli tańczyć do różnych gatunków muzycznych granych na takich uroczystościach jak: wesela, bale sylwestrowe czy bale karnawałowe. Kursy tańca użytkowego cieszą się w dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością. 

Jak dbać o kota? 2022-02-21

  Koty domowe towarzyszą ludzkości już od tysięcy lat. Znaleziska archeologiczne wskazują na udomowienie kotów w wielu kulturach w tysiącleciach przed naszą erą, a w starożytnym Egipcie koty były uważane za święte. Nasze domowe Mruczki też cieszą się przywilejami – opieką i miłością domowników. O wyżywienie dbają wyspecjalizowane sklepy, jak jeden z najbardziej znanych sklepów E-zoo.shop, posiadający bardzo szeroki asortyment karm, przekąsek i akcesoriów dla tych zwierzaków.

  Upowszechniają się nawyki zdrowego stylu życia. Kończąca się zima i niecierpliwie już przez nas wypatrywane przed- wiośnie to czas, kiedy trzeba podtrzymywać aktywność fizyczną, mimo jeszcze niesprzyjających warunków pogodo- wych. Pomagają w tym zwłaszcza zajęcia na basenie, pod okiem doświadczonych trenerów. Coraz więcej osób regularnie trenuje, wykonuje różnorodne ćwiczenia fizyczne, uprawia fitness, biegi krótko i długodys- tansowe, a także systematyczne pływanie. To szczególnie atrakcyjna forma rekreacji, czyli aktywnego...

  Sezon narciarski w pełni, a gdy mocniej przyświeci słońce, to hotele, pensjonaty, apartamenty w Zakopanem będą w zainteresowaniu także wiosenno-letnich wypoczywających w Tatrach. Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski zachwyca swoim urokiem o każdej porze roku i fascynuje turystów.

  Tegoroczne ferie zimowe już się zaczęły. Śnieg, mróz i ogólnie zimowa aura dopisują. Po dwóch latach pandemicznych ograniczeń nareszcie można wyjechać na zimowy wypoczynek, mimo wszystko. W roku szkolnym 2021/2022 ferie zimowe są zaplanowane w terminie od 17 stycznia do 27 lutego 2022 roku. Dokładny termin zależy od poszczególnych województw.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
stat4u PortalPOLSKA.pl