Styl życia

Z całej Polski

Czasami naprawa jednego auta może trwać nawet tydzień, ale warto oddać auto do solidnego warsztatu, ponieważ tylko taki daje gwarancję jakości, solidności i rzetelności. Mechanik bez wiedzy i doświadczenia tylko auto zepsuje, nie naprawi tak, jak powinien. Lepiej nie oszczędzać na naprawach, lecz zainwestować porządną kwotę w taką naprawę. Klientom należy się naprawione auto, solidna naprawa jest tym, czego oczekują.

Flaga reklamowa to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych. Powiewająca z elewacji budynku, okna, czy też umieszczona bezpośrednio nad wejściem do przedsiębiorstwa flaga, może być nie tylko czytelnym drogowskazem dla zagubionych klientów, ale również reklamą samą w sobie. Flagi reklamowe stanowią ponadto dobre uzupełnienie tzw. identyfikacji wizualnej firmy (corporate identity).

Arkana Auto Kraków prowadzi skup samochodów na terenie południowej Polski. Głównie na terenie miasta Kraków, choć w zasięgu działania jest cała Małopolska. Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie. Wykwalifikowany mechanik ocenia auto rzetelnie oraz fachowo, zarówno pod kątem mechanicznym, jak również wizualnym. Wycena samochodu bazuje również na jego ogólnym stanie, roczniku, rodzaju silnika oraz dodatkowym wyposażeniu.

Pod takim hasłem już 19 lipca przeprowadzona zostanie akcja sprzątania rzeki Prosny. Zaczynamy o godzinie 16:00 przy moście św. Wojciecha od strony aquaparku.

Detectives are appealing for information to identify a group of men who robbed a 70-year-old man in Birkenhead last night, Friday 12 July.

Miasto Kalisz przygotowało dla dzieci ciekawą ofertę wakacyjną.

Elegancka biżuteria od renomowanego producenta jest wspaniałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej nam osoby, ale niestety jej największą wadą jest oczywiście bardzo wysoka ceną. Między innymi dlatego też w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się biżuteria handmade. W ostatnim czasie jest ogromny boom na rękodzieło - szczególnie biżuterię, dlatego też warto dokładnie jej się przyjrzeć.

7 lipca będzie można oddać krew. Specjalny autobus stanie przed kościołem przy ul. Polnej w godzinach 9:30 - 14:00.

Częste spacery, gdy opiekujemy się psem – to zasada numer jeden. Dla zdrowia własnego i dla komfortu czworonożnego podopiecznego, który musi się wyhasać, ale też dać ujście swoim potrzebom fizjologicznym. Psy starsze wiekiem i już przyuczone, radzą sobie z potrzebami fizjologicznymi nawet nieźle. Gdy ich opiekun przestrzega stałych godzin spacerów, to fizjologia psa dostosowuje się do tego codziennego rytuału.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
stat4u PortalPOLSKA.pl