Styl życia

Z całej Polski

  Centrum Origin Otwock jest najnowocześniejszym prywatnym ośrodkiem rehabilitacyjnych w Polsce, który został zaprojektowany zgodnie z zasadami architektury terapeutycznej. Centrum dysponuje 126 miejscami stacjonarnymi i w marcu rozpoczęło przyjęcia pacjentów do specjalistycznych programów. 

Kaliska Wielkanoc 2019-04-18

W przedświąteczną sobotę, na Głównym Rynku, odbędzie się Kaliska Wielkanoc.

Trwająca zima to dla miejscowości górskich, a zwłaszcza osób i instytucji zajmujących się obsługą ruchu turystycznego, bardzo gorący okres. Do Wisły i okolicznych wiosek przybywają tłumy miłośników białego szaleństwa. Ci, którzy niezbyt pewnie czują się na stokach narciarskich, mogą zwiedzać zabytki lub przemierzać kilometry pieszych szlaków turystycznych. Mogą również korzystać z miejscowych atrakcji, brać udział w kuligach, spożywać regionalne potrawy, korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez salony odnowy biologicznej. 

Po raz szósty w Kaliszu odbywał się  „Tydzień zdrowia". Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem "Z pasją po zdrowie".

Odzież robocza oraz zaopatrzenie w nią zatrudnionych to prawdopodobnie jeden spośród niezwykle popularnych obszarów połączonych z pracą przełożonych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jak wybrać odzież roboczą dla zatrudnionych?

Zrealizowano kolejne zadanie z budżetu obywatelskiego na 2018 rok - rozbudowa placu zabaw na osiedlu Tyniec.

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 12 „Koszałka Opałka”, Publicznego Przedszkola nr 18 „Chatka Puchatka” oraz Publicznego Przedszkola Nr 30 „Krasnala Hałabały”, w pierwszym dniu wiosny (21 marca), włączyły się do akcji sprzątania miasta. Zaczęły od własnego podwórka i najbliższej okolicy.

Od poniedziałku 1 kwietnia, po zimowej przerwie, mieszkańcy Kalisza będą mogli znów korzystać z rowerów publicznych.

  Od 15 lat Tarnowska Szkoła Wyższa kształci studentów na studiach licencjackich i magisterskich  - już od 2004 roku. Dotąd wykształciła około 2 tysięcy absolwentów studiów licencjackich i magisterskich oraz ponad 1 200 słuchaczy studiów podyplomowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
stat4u PortalPOLSKA.pl