Dom i ogród

Z całej Polski

  Mamy pełnię zimy, ale warto już planować wakacje i miłe chwile spędzane w przydomowych ogrodach. Altany ogrodowe, domki letniskowe, zadaszenia, tarasy, stoły i krzesła, ławy ogrodowe i donice oraz inne drewniane akcesoria oferuje znany producent, Usługowy Zakład Stolarski "Stolbar" w Krzemienicy w powiecie łańcuckim na Podkarpaciu, działający już od roku 2000.

  Piękno tkwi w szczegółach – takie jest motto specjalistów aranżacji wnętrz z firmy DekoHaus. To zespół miłośników designu z już kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Oferuje luksusowe dodatki dekoracyjne do wnętrz – zarówno zgodne z najnowszymi trendami, jak i te o ponadczasowym charakterze.

  Firma Styl powstała w 1998 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz montażem rolet zewnętrznych, bram, markiz, stolarki okiennej. Produkty firmy Styl to połączenie tradycji, rodzinnych wartości i pasji twórczej. Akcesoria produkowane przez Styl są doceniane wśród tysięcy klientów w całej Europie. 

Przyszły jesienne, pochmurne dni, ale nawet w jesienne i zimowe dni jednak słońce zagląda do naszych mieszkań. Niski kąt padania promieni słonecznych o tej porze roku bywa uciążliwy, a w miesiącach letnich to już zdecydowanie często mamy dość zbyt silnego nasłonecznienia.   Przydają się rolety zewnętrzne lub wewnętrzne i inne zabezpieczenia okien i drzwi.

  Wakacje się kończą i trochę się zrobiło w pogodzie jesiennie, ale to jeszcze nie koniec sezonu urlopowego. W Hiszpanii klimat zachęca do wypoczynku przez wiele miesięcy w roku, dlatego warto zainwestować we własny luksusowy dom w tym kraju z nowoczesną infrastrukturą, a jednocześnie wciąż niezwykle czystym ekologicznie.

  W ostatnim czasie znacząco wzrosło zainteresowanie zakupami nieruchomości. To pewna lokata kapitału w niespokojnych czasach, a czasy zawsze są niespo- kojne i dlatego takie pewne i bezpieczne lokaty zaw- sze są korzystne. Biuro nieruchomości Home Asset z Gdańska, to zes- pół specjalistów, którzy pomogą przy wyborze najlep- szych wariantów zakupu lub sprzedaży i wynajęcia nieruchomości, z uwzględnieniem odpowiedniego rodzaju nieruchomości, najbardziej dogodnej lokali- zacji i pod względem optymalnej wyceny.

  Zdecydowana większość z nas z niecierpliwością wyczekuje pięknego, słonecznego lata z długimi, ciepłymi wieczorami spędzanymi na tarasie. Letnią sielankę zakłócają niestety coraz to większe z roku na rok plagi insektów, które nie tylko atakują nas podczas przebywania na dworze, ale także wdzierają się do naszych domów i mieszkań. W sklepie moskitiery Katowice mamy jednak na nie skuteczny sposób! Są nimi oczywiście moskitiery na okna, których w tym okresie nie powinno zabraknąć w żadnym domu. To najlepsza ochrona przed owadami,...

  Jesteś miłośnikiem klasycznego bloku czekoladowego, ale nie stronisz także od cukierniczych eksperymentów? Co powiesz na ten przepyszny deser, w którym słona nuta delikatnie przełamuje słodycz? Poznaj sprawdzony przepis na blok czekoladowy wzbogacony solonymi dodatkami.

Ciągnika Ursus C-330 nie trzeba nikomu przedstawiać. Maszyna ta pełni na polskich wsiach ogromnie ważną rolę, mimo że najstarsze egzemplarze niedługo skończą 50 lat. Traktor chwalony jest za niezawodność, bezawaryjność, niskie spalanie, a także bardzo duży uciąg - porównywalny nawet z mocniejszym modelem C-360. Aby popularna "Trzydziestka" służyła nam najlepiej jak to możliwe, powinniśmy poddawać ją corocznemu serwisowi. Ciągnik ten jest tak prostą maszyną, że bez problemu poradzimy sobie ze wszystkim sami, bez pomocy mechanika. Sprawdzamy na jakie rzeczy warto...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
stat4u PortalPOLSKA.pl