Dom i ogród

Z całej Polski

Wentylacja mechaniczna, czyli rekuperacja to rozwiązanie coraz częściej wprowadzane do nowoczesnych domów. Pozwala oszczędzać na ogrzewaniu i minimalizować straty ciepła. Ile będzie kosztowało zainstalowanie systemu w domu? 

Mieszkanie w Warszawie to pewna inwestycja. Możemy w ten sposób ulokować pieniądze, np. spadek albo potraktować zakup mieszkania na kredyt jako inwestycję w okresie emerytury. Kredyt za mieszkanie spłacamy, wynajmując je, czasem czerpiąc dodatkowo kilkaset złotych dochodu pasywnego. 

Warto skorzystać z nowoczesnej technologii, żeby ciepło było dokładnie tam, gdzie jest nam potrzebne. Bez skomplikowanych i kosztownych instalacji, konserwacji, przeglądów serwisowych. Dodatkowo łatwe w montażu i tanie w eksploatacji przez kilkadziesiąt lat. Takie możliwości dają panele grzewcze podczerwieni. Weźmy je pod uwagę przy zmianie dotychczasowego systemu ogrzewania lub wyborze zupełnie nowej metody ogrzewania.

Gorączka przedświątecznych zakupów spożywczych i innych sięga zenitu.  Po co jednak stać w kolejkach do kas w supermarketach, zderzać się koszykami z innymi rozgorączkowanymi klientami i poszukiwać miejsca na przysklepowym parkingu i wytracać czas w korkach ulicznych w godzinach szczytu, skoro łatwo można zamówić dostarczenie zakupów do domu  www.WDomowychCenach.pl  ze sklepu spożywczego Tradycja Smaku – w całym Radomiu i okolicach.

  Tworzą paczki www.EkologicznePaczki.pl z produktów ekologicznych i naturalnych, tylko robionych w Polsce. Bez ulepszaczy, polepszaczy czy konserwantów, dlatego wyszukują dostawców, którzy swoją produkcję opierają na unikalnych recepturach i często ręcznej pracy.   Prawie każdy produkt reprezentuje inny region w Polsce.

  Od Gliwic do Jaworzna i od Siewierza do Tych. Dalsze wyprawy do Rybnika czy Zawiercia również się zdarzały. Już kilkuset klientów obsługuje firma Adriana Sedeckiego “Czyszczenie Śląsk”. Firma działa od 3 lat i zyskuje wciąż liczniejszych klientów.    Zdarzają się zlecenia zaskakujące...

Kiedyś prawie całe życie, jeśli nie całe pracowano w jednym zakładzie pracy oraz mieszkano w jednym mieszkaniu, czy też w jednym domu. Ludzie żyli ze sobą w lokalnych wspólnotach, od sąsiadów pożyczano cukier oraz spotykano się nie tylko na klatce schodowej, mówiąc "dzień dobry".

  Niecodzienna, tajemnicza nazwa „meble miejskie” kryje pod sobą dość zwyczajne, wszystkim znane elementy infrastruktury miejskiej, z której na co dzień wszyscy korzystają. Ławka w parku, stojak na rowery, ozdobne donice, kosze na śmieci czy nawet słupki to wszystko to tylko niewielka część mebli miejskich, z jakich korzystamy podczas naszych codziennych czynności.

  Mini rolety są obecnie jednym z najpopularniejszych systemów osłony okien. Charakteryzują się stosunkowo prostym montażem i niewielką ceną, co sprawia, że są one kupowane coraz chętniej. Gdzie można je zastosować? I dlaczego warto je kupić? Sprawdźmy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
stat4u PortalPOLSKA.pl