Praca szkolenia

Z całej Polski

Praca dla mechaników w salonie BMW to zadanie dla najwyższej klasy fachowców. Nasi specjaliści kompleksowo zajmują się diagnostyką, konserwacją i naprawą aut luksusowych marek - MINI i BMW. Jest to praca pełna wyzwań i nauki. Serwis aut wyposażony jest bowiem w najnowocześniejsze sprzęty diagnostyczne. Praca ta nie ma nic wspólnego ze stereotypowym postrzeganiem mechanika w podartej, ubrudzonej smarem odzieży roboczej. Nasi mechanicy są wizytówką marki, jak wszyscy pracownicy salonów i serwisów BMW...

  Organizacja konferencji jest sprawą wymagającą odpowiedniego przygotowania, które polega na bardzo wnikliwym planowaniu różnego typu działań oraz ustaleniu tego co jest najważniejsze.

Prowadzisz działalność gospodarczą lub planujesz założyć firmę? Wpadnij do Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim porozmawiać z ekspertem ZUS. Czekamy na Ciebie 13 września, o godz. 9:00 w sali konferencyjnej nr 102.

Prezydent Łomży ogłosił nabór na stanowiska Referenta – Doradcy Kariery w projekcie pn. „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki”. Zatrudnienie czterech osób na powyższe stanowiska finansowane jest ze środków unijnych w ramach realizowanego projektu na okres do 30 czerwca 2020r. Zainteresowane osoby swoje oferty mogą składać w Urzędzie Miejskim w Łomży do 25 sierpnia br.

Prezydent Miasta Łomża informuje o naborze osób do Projektu: "Reagujmy na przemoc" realizowanego przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Celem Projektu jest rozwój działań profilaktycznych mających na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy w rodzinie. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców Miasta Łomży,...

Zorganizowanie konferencji we Wrocławiu to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele zalet, z racji tego, że jest to jedno z największych miast Polski. Co zasługuje na szczególną uwagę?

W dzisiejszych czasach coraz większy problem jest ze znalezieniem pomysłu na biznes. Powodem tego jest dość mocno przesycony rynek, dlatego warto wziąć pod uwagę dziedziny, jakie do tej pory odrzucaliśmy. Z całą pewnością rolnictwo to dział gospodarki jaki dzisiaj nie jest modny i nie jest propagowany. Dlatego jest to świetny pomysł na biznes, z którego każdy z nas może skorzystać.

Werchowna Rada Ukrainy uchwaliła ustawę nr 4608 wprowadzającą reformę emerytalną, podobną do polskiego systemu ubezpieczeń emerytalnych OFE. Polscy specjaliści rynku ubezpieczeń angażują się w tych działaniach, korzystając z wieloletniego doświadczenia wypracowanego w trakcie wprowadzania polskiej reformy emerytalnej.   Poszukiwani są współpracownicy, zarówno Polacy, jak i Ukraińcy przebywający w Polsce i w Ukrainie.

Nabór do OSP 2017-06-14

Ochotnicza Straż Pożarna ogłasza nabór.

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl