Praca szkolenia

Z całej Polski

Prowadzisz działalność gospodarczą lub planujesz założyć firmę? Wpadnij do Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim porozmawiać z ekspertem ZUS. Czekamy na Ciebie 13 września, o godz. 9:00 w sali konferencyjnej nr 102.

Prezydent Łomży ogłosił nabór na stanowiska Referenta – Doradcy Kariery w projekcie pn. „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki”. Zatrudnienie czterech osób na powyższe stanowiska finansowane jest ze środków unijnych w ramach realizowanego projektu na okres do 30 czerwca 2020r. Zainteresowane osoby swoje oferty mogą składać w Urzędzie Miejskim w Łomży do 25 sierpnia br.

Prezydent Miasta Łomża informuje o naborze osób do Projektu: "Reagujmy na przemoc" realizowanego przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łomży w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Celem Projektu jest rozwój działań profilaktycznych mających na celu podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy w rodzinie. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców Miasta Łomży,...

Zorganizowanie konferencji we Wrocławiu to rozwiązanie, które ma naprawdę wiele zalet, z racji tego, że jest to jedno z największych miast Polski. Co zasługuje na szczególną uwagę?

21 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ul. Szkolnej 7 odbyło się spotkanie koordynatorów programu „Wolontariat szkolny” oraz nauczycieli realizujących program „Wolontariat nauczycielski”.

W dzisiejszych czasach coraz większy problem jest ze znalezieniem pomysłu na biznes. Powodem tego jest dość mocno przesycony rynek, dlatego warto wziąć pod uwagę dziedziny, jakie do tej pory odrzucaliśmy. Z całą pewnością rolnictwo to dział gospodarki jaki dzisiaj nie jest modny i nie jest propagowany. Dlatego jest to świetny pomysł na biznes, z którego każdy z nas może skorzystać.

Werchowna Rada Ukrainy uchwaliła ustawę nr 4608 wprowadzającą reformę emerytalną, podobną do polskiego systemu ubezpieczeń emerytalnych OFE. Polscy specjaliści rynku ubezpieczeń angażują się w tych działaniach, korzystając z wieloletniego doświadczenia wypracowanego w trakcie wprowadzania polskiej reformy emerytalnej.   Poszukiwani są współpracownicy, zarówno Polacy, jak i Ukraińcy przebywający w Polsce i w Ukrainie.

Nabór do OSP 2017-06-14

Ochotnicza Straż Pożarna ogłasza nabór.

Zespół Szkół Zawodowych Nr. 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie ogłasza nabór klas pierwszych.

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl