Praca szkolenia

Z całej Polski

  Nie od dziś wiadomo, że działania innowacyjne są czynnikiem rozwoju przedsiębiorstwa i przyczyniają się do sukcesu firm. Jakie korzyści dla biznesu niesie wdrożenie systemu ERP? Zapraszamy do lektury!

  W każdą środę o godzinie 18 odbywają się przy ul. Trudnej 1 bezpłatne zajęcia dla osób interesujących się zagadnieniami funkcjonowania gospodarki i społeczeństwa – w ramach Bocheńskiej Szkoły Ekonomii Personalistycznej. Ich celem jest spojrzenie na mechanizmy gospodarcze i stosunki społeczne z punktu widzenia osoby ludzkiej, czyli z zupełnie innej perspektywy niż ta, którą reprezentuje tzw. główny nurt ekonomii. 

Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, realizowana w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych" będzie prowadzona również w Świebodzinie.

Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzimy firmę, bardzo istotnym elementem każdej działalności są spotkania biznesowe i konferencje. To właśnie na nich pozyskujemy nowych kontrahentów, zdobywamy klientów i budujemy z nimi relację. Dlatego każde z tych spotkań powinno być organizowane na najwyższym poziomie. 

W Świebodzinie można bezpłatnie przeszkolić się z obsługi komputera – zapisy tylko do 10.09.2018!

Policyjna służba to nie tylko ściganie przestępców, czy sprawców wykroczeń – to pomoc potrzebującym w wielu różnych sytuacjach. Radomscy policjanci interweniują w każdym przypadku, gdy ktoś potrzebuje pomocy.

  Oglądając w dzieciństwie filmy, w których prezentowano amerykańskich kierowców tirów, można było odnieść wrażenie, że jest to praca marzeń. Tylko ty, twój samochód i setki tysięcy przebytych kilometrów przed tobą… Jak wygląda rzeczywistość? Czy praca kierowcy samochodu ciężarowego jest tak prosta i przyjemna, czy wręcz przeciwnie? Jakie cechy powinna posiadać osoba pracująca na tym stanowisku? Poszukajmy razem odpowiedzi.

Dobiegła końca II edycja kursu samoobrony dla kobiet, który organizowała grójecka komenda. Kurs cieszył się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem osób uczestniczących na każdych zajęciach.

Zdecydowana większość działających w Toruniu firm to niewielkie przedsiębiorstwa, zatrudniające maksymalnie kilka osób. Właściciele tego typu działalności bardzo często decydują się na pracę w domu, aby uniknąć opłat związanych z wynajmowaniem powierzchni biurowej. W wielu sytuacjach takie rozwiązanie nie jest jednak możliwe, ponieważ utrudnia odbywanie spotkań z klientami i negatywnie wpływa na wizerunek firmy. Posiadanie reprezentacyjnych pomieszczeń okazuje się więc praktycznie niezbędne. Decydując się na wynajem biura, warto zwrócić uwagę na kilka czynników.

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl