Praca szkolenia

Z całej Polski

W Świebodzinie można bezpłatnie przeszkolić się z obsługi komputera – zapisy tylko do 10.09.2018!

Policyjna służba to nie tylko ściganie przestępców, czy sprawców wykroczeń – to pomoc potrzebującym w wielu różnych sytuacjach. Radomscy policjanci interweniują w każdym przypadku, gdy ktoś potrzebuje pomocy.

  Oglądając w dzieciństwie filmy, w których prezentowano amerykańskich kierowców tirów, można było odnieść wrażenie, że jest to praca marzeń. Tylko ty, twój samochód i setki tysięcy przebytych kilometrów przed tobą… Jak wygląda rzeczywistość? Czy praca kierowcy samochodu ciężarowego jest tak prosta i przyjemna, czy wręcz przeciwnie? Jakie cechy powinna posiadać osoba pracująca na tym stanowisku? Poszukajmy razem odpowiedzi.

Dobiegła końca II edycja kursu samoobrony dla kobiet, który organizowała grójecka komenda. Kurs cieszył się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem osób uczestniczących na każdych zajęciach.

Zdecydowana większość działających w Toruniu firm to niewielkie przedsiębiorstwa, zatrudniające maksymalnie kilka osób. Właściciele tego typu działalności bardzo często decydują się na pracę w domu, aby uniknąć opłat związanych z wynajmowaniem powierzchni biurowej. W wielu sytuacjach takie rozwiązanie nie jest jednak możliwe, ponieważ utrudnia odbywanie spotkań z klientami i negatywnie wpływa na wizerunek firmy. Posiadanie reprezentacyjnych pomieszczeń okazuje się więc praktycznie niezbędne. Decydując się na wynajem biura, warto zwrócić uwagę na kilka czynników.

W Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się uroczyste ślubowanie 29 nowo przyjętych funkcjonariuszy SG.

ZUS we Włodawie zaprasza przedsiębiorców na szkolenie z e-Składki, czyli zmian w opłacaniu i rozliczaniu składek, które wchodzą w życie wraz z Nowym Rokiem.

W poniedziałek (11.12.2017 r.) w bibliotece odbyło się szkolenie dla dyrektorów, kierowników oraz pracowników Bibliotek Publicznych i Filii Bibliotecznych powiatu włodawskiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

Na pewno wielokrotnie widzieliście w swoim życiu osoby, które miały na sobie założone kamizelki ostrzegawcze. Warto wiedzieć, że tego typu elementy muszą spełniać określone normy, aby mogły być w ogóle dopuszczone do użytku. Jakie?

1 2 3 4 5 6
stat4u PortalPOLSKA.pl