Sport

Z całej Polski

Czeka nas bardzo aktywny i atrakcyjny tydzień, mnóstwo ruchu i zabawy. 16 września  rozpoczyna się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Dla zmotoryzowanych to doskonała okazja do zmiany przyzwyczajeń i nawyków.

Swoje pierwsze mecze w rozgrywkach Podlaskiego ZPN mają już za sobą młodziczki ze Szkółki Piłkarskiej Dziewcząt MOSiR Łomża. Zespół powstał kilka tygodni temu z inicjatywy Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Pomysł zrodził się po meczu towarzyskim reprezentacji kobiet Polski i Litwy, rozegranym w czerwcu na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd

10 września, o godz. 11:00 zapraszamy na wycieczkę rowerową ph. "Białołęckie kapliczki". Rozpoczynamy zwiedzanie pod UM dzielnicy Białołęka, przy ul. Modlińskiej 197.

W ramach promocji tenisa i sportowego trybu życia wśród dzieci i ich rodziców Akademia Tenisa Marek Murawski, 6 września, o godz. 17:00 już po raz kolejny organizuje bezpłatne treningi w formie gier i zabaw dla dzieci.

Wiele osób, które nigdy nie były na rybach ma problemy ze zrozumieniem, dlaczego takie hobby potrafi naprawdę wciągnąć i budzić wiele emocji. W końcu zazwyczaj polega na wielogodzinnym wpatrywaniu się w wodę, co wydaje się dosyć nudne. Nic bardziej mylnego - łowienie ryb może okazać się fascynującą przygodą.

26 sierpnia, od godz. 9:00 do godz. 10:00 zapraszamy na zajęcia Zumby.

Białołęcki Ośrodek Sportu zaprasza osoby powyżej 55 roku życia (emerytów, rencistów) do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Warszawie- Białołęce zajęli II miejsce w XVI Okręgowych Mistrzostwach Służby Więziennej w Piłce Nożnej. Patronat nad zawodami objął dyrektor okręgowy płk Zbigniew Brzostek.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, jako organizator IV edycji Triathlonu MOSiR Łomża pod Patronatem Prezydenta Miasta Łomży informuje, że w niedzielę 13 sierpnia 2017 roku od godz. 11:00 do 13:00 będą wyłączone z ruchu ulica Rybaki (na całym odcinku) oraz ulica Sikorskiego (od skrzyżowania z ulicą Rybaki przez Most Hubala, aż do skrzyżowania z ulicą Włościańską w Piątnicy). W tym czasie na tych odcinkach odbędzie się II etap zawodów - jazda rowerem.

1 2 3 4 5 6 7
stat4u PortalPOLSKA.pl