Sport

Z całej Polski

  Aktywność dziecka na powietrzu jest bardzo ważna, dlatego kiedy tylko zaczyna stawiać pierwsze kroki, warto zakupić rowerek dla dziecka. Od najmłodszych lat trzeba rozbudzać w nim pasję do sportu, zwłaszcza, że jazda na rowerze czy uprawianie innych dyscyplin znacznie poprawia koordynację ruchową, a także skłania do prowadzenia zdrowego trybu życia.

  Już 40 uczestników zgłosiło akces do Rajdowego Pucharu Amatorów w gminie Lubomia. Rajd odbędzie się w niedzielę, 15 lipca. Jest to już III runda Rajdowego Pucharu Amatorów Super sprint "Prypeć".   Start nastąpi z ulicy Wiejskiej 1, a zakończenie 8-kilometrowej trasy w Ligocie Tworkowskiej 17. zdj. Tuszyński Rally Foto, tuszynskirallyfoto(at)gmail.com

Polska reprezentacja odpadła z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, ale okazuje się, że razem z kilkoma wielkimi zespołami z krajów, które były w czołówce mistrzostw od dziesięcioleci. Może to jakieś pocieszenie? Emocji piłkarskich jednak nie brakuje, inni grają dalej, a niejeden mecz kończy się zdumiewającym rezultatem. Zwłaszcza po seriach rzutów karnych.

Wielu z nas podejmując decyzję o rozpoczęciu regularnych ćwiczeń fizycznych biegnie na siłownię lub do klubu fitness, by wykupić karnet. Niektórzy stają też przed dylematem, czy lepiej zapisać się na siłownię czy ćwiczyć w domu. Treningi w domu mogą być tak samo skuteczne jak treningi na profesjonalnej siłowni.

Świetne widowisko stworzyli żużlowcy Get Well Toruń i Betard Sparty Wrocław. Ostatecznie w ostatnim wyścigu po zaciętej walce triumfowali gospodarze 47:43.

W spotkaniu 27. kolejki Energa Basket Ligi ROSA Radom przegrała na wyjeździe 80:83 z Turowem Zgorzelec.

W spotkaniu 20. kolejki I ligi piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom wygrali na wyjeździe 31:24 z Viret CMC Zawiercie.

Siatkarki Radomki Radom przegrały na wyjeździe 1:3 z AZS Politechniki Śl. Gliwice.

Sporą niespodziankę sprawili koszykarzy Rosy po powrocie do gry w PLK. Radomianie po bardzo ciekawym spotkaniu pokonali na wyjeździe Stelmet Enea Zielona Góra 91:88. 

1 2 3 4 5 6 7
stat4u PortalPOLSKA.pl