Wiele miast (351)

Wynajmij apartament w Gdańsku i ciesz się udanym urlopem

 
Gdańsk to miasto o bogatej, wielowiekowej historii. Miasto otwarte na morze, daleki świat i ludzi.
Droga Królewska, Ratusz, Wieża Bazyliki Mariackiej, Fontanna Neptuna, liczne bramy i zabytkowe kamienice to tylko niektóre zabytki Starego Miasta
w Gdańsku, które po prostu trzeba zobaczyć.

Reklama
Gdańsk ze swoją wielką, ponad tysiącletnią historią jest miastem spotkań nie tylko ludzi morza, biznesu, ale także kierunkiem urlopowych i weekendowych destynacji. A po intensywnym zwiedzaniu miasta i regionu lub całodziennym plażowaniu odpocząć można w apartamentach BillBerry. 
 
Pomieszczenia apartamentów są wyposażone na najwyższym poziomie i dorównują standardom luksusowego hotelu. Mieszczą się w dogodnych lokalizacjach, dzięki czemu goście nie tracą cennego czasu na dojazdy do najbardziej atrakcyjnych miejsc w mieście.  
 
Apartamenty BillBerry wynajem zapraszają do salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem lub wanną. Mieszkania posiadają balkon lub taras, gdzie przy porannej kawie można podziwiać panoramę miasta lub Zatokę Gdańską, a wieczorem spędzać romantyczne chwile, przy lampionie, ciesząc się widokiem nocnego miasta.  
 
Apartamenty są w pełni wyposażone i zachowują najwyższe standardy. Dostępna jest całodobowa dwujęzyczna recepcja, z którą porozumieć się można za pomocą języka polskiego oraz angielskiego.  
 
Pośród atrakcji miasta są romantyczne spacery nad Motławą, gdzie budowano pierwsze gdańskie porty oraz tak zwaną Wyspę Spichrzów. Klimat wielkiej historii przybliżają zabytkowe kamienice i wpisujące się w biznesowy charakter miasta nowoczesne biurowce i inne budynki i mieniące się w słońcu szklane elewacje hoteli.  
 
Nie sposób pominąć historycznej już Stoczni Gdańskiej, świadka ważnych zdarzeń XX wieku, które zmieniły oblicze nie tylko naszego kraju, ale wielu krajów Europy. Uwagę turystów przyciąga także nowy punkt widokowy na Żurawiu M3 oraz najsłynniejsza obecnie instalacja artystyczna w Gdańsku, zachęcająca do przejścia się wyznaczonym traktem w Stoczni Cesarskiej, którego zwieńczeniem są wychodzące z wody postaci - automaty, symbolizujące rozbitków u brzegu Motławy. Warto wybrać się na Wzgórze Pachołek lub Gradową Górę, skąd rozpościera się widok na gdańską panoramę i tereny stoczniowe.  
 
Zatoka Gdańska oferuje morskie kąpiele i do wyboru złociste, zadbane i piękne plaże. Gdańsk to aż siedem strzeżonych kąpielisk (w tym dwa na wyspie Sobieszewskiej): Jelitkowo, Jelitkowo Klipper, Molo Brzeźno, Dom Zdrojowy Brzeźno, Stogi, Sobieszewo i Orle.  
 
Piękną zieleń zobaczymy natomiast w Parku Oliwskim. Tu pośród zadrzewionych alejek znajdziemy ukojenie i odpoczniemy od miejskiego szumu. Czekają tam na gości miasta i regionu m.in. Groty Szeptów, Wody Potoku Oliwskiego, układające się w wodospad, a także Ogród Japoński i Bukowa Aleja. 
stat4u PortalPOLSKA.pl