Wiele miast (351)

Porąbka Uszewska na Pogórzu Karpackim – polskie Lourdes

 
Mówi się o sanktuarium Najświętszej Maryi Panny
w Porąbce Uszewskiej, że to „polskie Lourdes”.
Coraz więcej pielgrzymów i turystów, nie tylko
z kraju, odkrywa to urokliwe miejsce.
 
Te fascynujące swoim krajobrazem Pogórza
Karpackiego okolice Porąbki Uszewskiej
w powiecie brzeskim, dzięki łatwemu dojazdowi
z autostrady A 4 przyciągają swoimi walorami
turystycznymi. 

Reklama
Są tu liczne szlaki turystyczne oraz znany obiekt sakralny - Grota Matki Bożej z Lourdes. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny od 1904 roku jest jednym z miejsc najchętniej odwiedzanych przez pielgrzymów z całej Polski i zagranicy, słynącym z cudownych uzdrowień i łaski, której doświadczają wierni. W okolicy znajdują się również liczne inne zabytki sztuki sakralnej.
 
Turyści i pielgrzymi, po dniu pełnym spacerów, wycieczek czy modlitwy, chętnie zatrzymują się
w pokojach gościnnych w pobliskim Zajeździe Porąbka https://www.zajazdporabka.pl
 w Porąbce
Uszewskiej na Pogórzu 
Karpackim.
   
Oferta noclegowa Zajazdu Porąbka to pokoje schludne i doskonale wyposażone. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę oraz stały dostęp do szybkiego Internetu. Zajazd Porąbka przyjmuje gości przez cały rok.
 
Nie tylko noclegi, ale także restauracja ze świetnymi potrawami, także regionalnymi zachęcają turystów i pielgrzymów. Tutaj rześkie, leśne powietrze miesza się z oszałamiającymi zapachami dań, przygotowywanych na miejscu przez znakomitych szefów kuchni. - Projektując wnętrze restauracji postawiliśmy na ponadczasową elegancję i klasyczne 
rozwiązania, aby każdy z gości czuł się u nas swobodnie – podkreśla Anna Duch, właścicielka Zajazdu. - Przy sprzyjającej aurze zapraszamy do ogródka letniego, w którym oferujemy możliwość organizacji plenerowych imprez okolicznościowych.
 
Restauracja Zajazd Porąbka to doskonałe miejsce na rodzinny posiłek, także w samym środku gorącego lata, bowiem sprawnie działająca klimatyzacja zapewnia stałą, przyjemną temperaturę podczas pobytu w lokalu. Menu Restauracji łączy tradycyjne, polskie specjały z uwielbianą przez wszystkich klasyką – chrupiącą pizzą prosto z pieca.
 
Gości zainteresowanych transmisjami imprez sportowych, Zajazd i Restauracja zapraszają na relacje sportowe, transmitowane na urządzeniach znajdujących się w lokalu. W trosce o zdrowie i komfort spożywanych posiłków w lokalu obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

(ac)

 Publikacja promocyjna.
stat4u PortalPOLSKA.pl