Lublin
Zostań partnerem Sezonu Lublin 2016

W ramach SEZONU LUBLIN 2016, w kwietniu po raz kolejny rozpoczniemy sezon turystyczny w naszym mieście. Zapraszamy do współpracy dotychczasowych i nowych partnerów oraz zachęcamy do przygotowania ofert na organizację imprez, które wpisując się w koncepcję wydarzenia, będą nawiązywać do założeń Programu Rozwoju Produktów Turystycznych szczegółowo opisanego w „Strategii Rozwoju Turystyki Miasta Lublin do roku 2025”.

Reklama

Czekamy na ciekawe propozycje, dzięki którym w dniach od 23 kwietnia do 3 maja 2016 r., można będzie lepiej poznać Lublin i jego historię oraz przeżyć wspaniałą przygodę odkrywając tajemnice Miasta Inspiracji. Uczestnikami bezpłatnych imprez będą przede wszystkim mieszkańcy Lublina i turyści goszczący w naszym mieście.

 

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem V edycji SEZONU LUBLIN i składanie ofert na formularzu Karty Zgłoszenia Imprezy. Szczegółowe informacje dostępne są w załącznikach. Z nadesłanych ofert wybrane zostaną te propozycje, które najlepiej spełnią oczekiwania Organizatorów.
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

_______________________________________________________________________________________

 

Główny Organizator SEZONU LUBLIN:

 

Urząd Miasta Lublin

 

Wydział Sportu i Turystyki

 

20-609 Lublin, ul. Filaretów 44

 

e-mail: turystyka@lublin.eu

stat4u PortalPOLSKA.pl