Wiele miast (380)

Zimę niezbyt drogo można spędzać na Florydzie

Polak mieszkający na Florydzie, w Palm Beach County, Guenther Krotsch kupuje domy lub apartamenty (condominium) na przetargach lub zajęte przez banki (www.auction.com).

Wynajem nieruchomości na Florydzie przynosi dużą i szybką stopę zwrotu inwestycji w czasie około 6-9 lat. Wynajmem zajmują się miejscowe firmy, które pobierają 10 procent płatności od wynajętego obiektu.

Reklama
Floryda jest idealnym miejscem na handel nieruchomościami. Tutaj pogoda jest wprost idealna od września do maja, gdy w krajach europejskich, także w Polsce, borykamy się z zimą. Domy na Florydzie kupują ludzie z całego świata, coraz więcej z Polski i innych krajów Europy wschodniej. Można na tym zarobić spore pieniądze, w kraju, gdzie reguły handlu są proste i nie zmieniane.

- Kupuję nieruchomości atrakcyjne z punktu widzenia lokalizacji, bo tzw. z angielska location jest najważniejsze, zarówno przy wynajmie, jak i sprzedaży – mówi Guenther Krotsch, zachęcając do współpracy inwestorów z Polski i z innych krajów oraz osoby pragnące spędzać zimy we własnym domu na Florydzie. - Szukam inwestora lub wspólnika do zainwestowania w nieruchomości. Realny zarobek przy sprzedaży nieruchomości na Florydzie wynosi od 20% do 30%.    
 
Rok budowy danego obiektu nie jest specjalnie ważny, bo przed kupnem inspektor budowlany określa wszystkie wady i zalety obiektu. Ceny nieruchomości w USA sprawdza się w wyszukiwarce i tam są podawane takie dane, jak wysokość podatku, kiedy i za ile obiekt był już sprzedawany, jakie są sąsiednie obiekty, pobliskie szkoły, zagrożenie przestępczością – do 10 lat wstecz.
 
- Koszty remontu są porównywalne do cen polskich firm remontowych z wyższej półki, wybieramy najtańszą firmę remontową z 3-5 ofert – Guenther Krotsch omawia koszty przygotowania obiektów do zarabiania i zyski na wynajmie. - Apartamenty, domy z 2-3 sypialniami, z minimum dwiema łazienkami wynajmujemy od 800 do 1,800 dolarów USA
   
za tydzień, w zależności od sezonu. Zwiększyć można te zyski dzięki pozyskiwaniu wynajmujących w Europie - bezpośrednio.

Teraz nieruchomości rosną w cenie, co zwiększa opłacalność inwestycji. Dodać warto, że każdy obywatel Polski ma prawo kupić i sprzedać nieruchomość w USA bez żadnych ograniczeń.
 
 
Kontakt:  Tel. 796/30 12 99  lub SKYPE : giniu1999, email: suchylas[@]o2.pl
 
 

Publikacja staraniem zespołu e-sklepów www.AKurierDostarczy.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl