Toruń
Zapraszamy na obchody Święta Policji

14 lipca serdecznie zapraszamy na obchody Święta Policji garnizonu toruńskiego. 

Reklama
Z okazji zbliżającego się Święta Policji, w Toruniu odbędą się oficjalne uroczystości związane z tym świętem. Obchody Święta Policji rozpoczną się 14 lipca, o godz. 10:30 przemarszem kolumny funkcjonariuszy z Rynku Nowomiejskiego do katedry śś. Janów. O godz. 11:00 odbędzie się uroczysta msza święta, którą odprawi biskup toruński Andrzej Suski. Wszystkie uroczystości odbędą się z udziałem pocztu sztandarowego i kompanii honorowej policji.
 
Dalsza część uroczystości przewidziana jest w Dworze Artusa przy Rynku Staromiejskim w Toruniu. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji i jednostek podległych odbiorą akty mianowania na wyższe stopnie policyjne, nagrody oraz odznaczenia.
 
Od godz. 13:30 na Rynku Staromiejskim odbędą się pokazy tresury psów służbowych oraz sprzętu patrolowego. Na najmłodszych będą czekać drobne upominki przygotowane specjalnie na to święto.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Torunia i naszego powiatu oraz przedstawicieli współpracujących mediów. (jkd)

Reklama_________________________________________________________________________

BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY
   
Zakupy w Toruniu
    
Tel. (w godz. 7-22) 602 - 740 - 856
do domów, biur, warsztatów itp.
________________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl