Wiele miast (351)

Zamawiam kilogram ogórków, trzy bułki i żółty ser na śniadanie plus dobry kredyt na dom lub samochód


Polski rynek ubezpieczeń powoli, ale systematycznie rośnie. Już ponad 30 procent Polaków korzysta z różnego rodzaju ubezpieczeń. Najczęściej są zawierane ubezpieczenia na życie i komunikacyjne OC i AC. 

Wzrasta świadomość, że trzeba samemu zadbać o swoją przyszłość i zabezpieczyć bliskich na okoliczność ostateczną, która nieuchronnie na każdego z nas przyjdzie.

Reklama
Z wielu miast i miejscowości w różnych regionach Polski zgłaszają się do serwisu Mariusza Nowickiego osoby zainteresowane ubezpieczeniami i innymi usługami finansowymi. 
 
Dlatego serwis https://wyjatkoweoferty.ebrokerpartner.pl rozwija sieć partnerów w poszczególnych miastach. – Razem tworzymy sieć usług w wielu regionach – zaprasza partnerów z tej branży, zarządzający serwisem Mariusz Nowicki. – Między innymi chęć współdziałania zgłosił serwis usługi dostarczania zakupów do domów klientów www.WDomowychCenach.pl , utworzymy dział pod nazwą: Usługi finansowe, aby były one dostępne dla masowych klientów w poszczególnych miastach i miejscowościach, bo zapotrzebowanie na nasze usługi jest rosnące.

W serwisie oferowane są kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, a także kredyty konsolidacyjne PKO BP
i Aliorbanku dla klientów, którzy chcą połączyć w jeden kilka innych kredytów.

Nie brakuje też ofert tzw. chwilówek, kredytów zaciąganych bez zaświadczeń, bo wielu klientów jest zainteresowanych właśnie takimi usługami finansowymi. 

– Reprezentujemy w zasadzie wszystkie banki działające w Polsce – zapewnia Mariusz Nowicki.  - Wystarczy zgłosić
się mailowo:
 marionowt[@]interia.pl  
lub telefonicznie nr 665 787 533 
   
Fot. Studio Krystyna K.
 
z dowolnego miasta lub miejscowości, także z zagranicy, a w bieżącym kontakcie doradzimy najlepsze warunki uzyskania kredytu lub uzyskania ubezpieczenia.
 
W serwisie oferowane są kredyty gotówkowe, samochodowe, hipoteczne, a także kredyty konsolidacyjne PKO BP i Aliorbanku dla klientów, którzy chcą połączyć w jeden kilka innych kredytów. Nie brakuje też ofert tzw. chwilówek, kredytów zaciąganych bez zaświadczeń, bo wielu klientów jest zainteresowanych właśnie takimi usługami finansowymi. – Reprezentujemy w zasadzie wszystkie banki działające w Polsce – zapewnia Mariusz Nowicki.  - Wystarczy zgłosić się mailowo: marionowt[@]interia.pl  lub telefonicznie nr 665 787 533  z dowolnego miasta lub miejscowości, także z zagranicy, a w bieżącym kontakcie doradzimy najlepsze warunki uzyskania kredytu lub uzyskania ubezpieczenia. 
 
 
Serwis usług finansowych  https://wyjatkoweoferty.ebrokerpartner.pl  zarządzany przez Mariusza Nowickiego ma w swojej ofercie także ubezpieczenia mieszkań, samochodów, a także zdrowotne, na życie i emerytalne w III filarze. – Mnóstwo osób się zgłasza – podkreśla Mariusz Nowicki. – Bo ludzie szukają wyjątkowych okazji, gdzie taniej, bezpieczniej, na korzystniejszych warunkach, a ja doradzam najlepsze dla danej osoby rozwiązania, wystarczy ze mną porozmawiać lub z naszymi partnerami w różnych regionach.
 
Także nasze portale gazet internetowych www.PortalPolski.pl  i  www.PortalPOLSKA.pl  są partnerami tych usług i zapewniają specjalne przywileje dla osób prowadzących działalność gospodarczą, bo bezpłatnie, w ramach umów zawieranych na zwykłych, korzystnych warunkach dodatkowo pomagają podmiotom gospodarczym w docieraniu z ich ofertami do klientów.

Publikujemy artykuły prasowe i reportaże wideo promujące te firmy, w ramach partnerskiej współpracy z serwisem https://wyjatkoweoferty.ebrokerpartner.pl   - Większość zwracających się do nas osób zainteresowanych zostaje przekonanych do oferty, bo podpowiadamy najlepsze warianty, warto je omawiać ze specjalistą, zapraszamy, a nie popełniać niepotrzebnych błędów w pojedynkę, bo to tworzy zwykle dotkliwe straty dla takich osób, które nie zgłaszają pytań do specjalisty, tylko samodzielnie i pochopnie podejmują nieraz niesamowicie niekorzystne decyzje. A po co, skoro bezpłatnie doradzamy, podpowiadamy najlepsze warianty, wystarczy się skontaktować: marionowt[@]interia.pl , tel. nr 665 787 533.
 
(ac)
 
Publikacja autopromocyjna PortalPolski.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl