Radom
Zakończyła się budowa filii żłobka przy ul. Michałowskiej

Przy okazji powstało też zaplecze sportowe dla korzystających z boiska piłkarskiego

Reklama

Parterowy budynek przy ulicy Michałowskiej ma ponad 860 metrów kwadratowych powierzchni, z czego ponad połowę zajmuje filia żłobka. - Powstały dwie sale dziennego pobytu dla dwóch grup liczących po 25 dzieci. Sale posiadają własne, odrębne węzły sanitarne oraz możliwość bezpośredniego wyjścia na plac zabaw. Jest również jadalnia i zaplecze kuchenne, pomieszczenia gospodarcze, magazynowe i administracyjne oraz szatnie dla dzieci i poczekalnia dla rodziców. Obiekt jest w pełni przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne - wylicza wiceprezydent Konrad Frysztak.

Wejście do części sportowej znajduje się od strony istniejących boisk przy PSP nr 6. W budynku znajdują się cztery szatnie wraz z węzłami sanitarnymi, w tym z przeznaczeniem dla osób niepełnosprawnych, a także pokój trenerów i pokój medyczny.

Inwestycja kosztowała 4 mln 250 tys. złotych. Miasto otrzymało dofinansowanie na roboty budowalne w części żłobkowej w kwocie ok. 415.000 zł w ramach projektu „Mamo, Tato, Wracaj do Pracy !” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

Reklama_____________________________________________________________________________________________
 

Sklep Tradycja Smaku
na osiedlu Wośniki 

Zakupy spożywcze w Radomiu
www.WDomowychCenach.pl
Tel. (w godz. 7-22) 799 - 017 - 561
   
   
radom(at)wdomowychcenach.pl
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl