Wiele miast (374)

Z Money Safe przy świątecznym i sylwestrowym stole

Grudzień to intensywny czas przygotowań do Bożego Narodzenia i balów sylwestrowych.  W okresie tym wydajemy znacznie więcej pieniędzy niż w pozostałych miesiącach. Nic więc dziwnego, że w przedświątecznych dniach wielu nas zastanawia się czy nie zaciągnąć pożyczki, którą będziemy mogli przeznaczyć między innymi na zakup prezentów dla bliskich, produktów na przygotowanie świątecznych potraw oraz ozdób i dekoracji świątecznych. Marta Koczut, właścicielka wrocławskiej firmy Money Safe twierdzi, że najlepszym rozwiązaniem jest gotówkowa pożyczka krótkoterminowa.

Reklama
Pożyczka taka, w wysokości do 3 tysięcy złotych,  udzielana jest na okres 30 dni – dodaje Marta Koczut.  - Jeżeli spłacimy ją w terminie wówczas nie płacimy żadnych odsetek. Bierzemy 3 tysiące złotych i taką samą kwotę zwracamy bankowi. W przypadku, gdy chwilowo nie stać jest na spłatę zaciągniętej pożyczki , wówczas możemy skorzystać z przedłużenie spłaty o kolejnych 30 dni. Wcześniej należy poinformować bank o przedłużeniu spłaty kredytu. W tym przypadku musimy jednak zapłacić około 12% odsetek od zaciągniętego kredytu.  Pożyczki krótkoterminowe udzielane są osobom mającym między innymi stałe źródło dochodu (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt, prowadzący działalność gospodarcza oraz emeryci i renciści).  Uzyskanie pożyczki nie dyskwalifikuje nawet zajęcie komornicze. Klient mający 800 zł dochody miesięcznie może uzyskać nawet 500 zł pożyczki.
 
Firma Money Safe od ponad roku działa na polskim rynku.  Jej główna siedziba mieści się przy ulicy Nowowiejskiej 90 we Wrocławiu. -Działamy głównie na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie – mówi właścicielka firmy.- Dziennie rozpatrujemy 20 wniosków o przyznanie pożyczek.  Są jednak i bardzie pracowite dni, w których nasi doradcy rozpatrują 30, a nawet 40 wniosków. W planach mamy „podbój” kolejnych województw i w związku z tym prowadzimy rekrutację nowych pracowników. Warunkiem podjęcia pracy w naszym zespole jest między innymi posiadanie doświadczenia zawodowego w branży finansowej i ubezpieczeniowej. 
 
Money Safe współpracuje z 24 bankami.  - Dzięki temu mamy dostęp do szerokiej gamy produktów – twierdzi Adrian Mastalerz, menadżer Money Safe. -Naszym klientom na korzystnych warunkach pomagamy uzyskaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych, kredytów gotówkowych dla firm oraz pożyczek odłużeniowych pod zastaw nieruchomości. Pomagamy także w zakupach leasingowych. Możemy również doradzić, jak szybciej spłacić kredyt hipoteczny i mieszkaniowy, Za każdym razem porównujemy oferty kilkunastu banków i dzięki temu nasi klienci mają pewność, że wybraliśmy dla nich najtańszy kredyt. 
 
Wrocławska firma współpracuje z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce. Efektem tej współpracy jest  bogata oferta sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, w tym firmowych, komunikacyjnych OC/AC, majątkowych, życiowych, zdrowotnych i turystycznych oraz  doradztwo ubezpieczeniowe, zarówno dla klientów indywidualnym, jak i biznesowych.
 
Osoby zainteresowane ofertą  Money Safe mogą zgłaszać się do się do siedziby firmy przy ulicy Nowowiejskiej 90 we Wrocławiu lub telefonicznie pod numerem 727 966 999. Na rozmowę można zaprosić także doradcę.

Więcej informacji o Money-Safe>>>
 
Ryszard Mulek
stat4u PortalPOLSKA.pl