Lublin
XVII edycja konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego LUBLIN

Rozpoczynamy XVII edycję konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego" za rok 2015. Kapituła Honorowego Tytułu zaprasza do składania propozycji kandydatur, w terminie do 8 kwietnia 2016 roku.

Reklama

Tytuł „Ambasadora" przyznany zostanie osobie, instytucji oraz firmie, która w ostatnim czasie wniosła istotny wkład w promocję Regionu Lubelskiego w kraju i poza jego granicami. Laureaci wyłonieni zostaną przez Kapitułę, której przewodniczy Marszałek Województwa Lubelskiego. Przypomnijmy, że dotychczas tytułem i prestiżową statuetką wyróżniono 43 Ambasadorów, wśród których są m.in.: Budka Suflera, Beata Kozidrak, Uzdrowisko Nałęczów, Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, Kabaret Ani Mru Mru czy dęblińska Szkoła Orląt.


Prawo zgłaszania kandydatur mają: jednostki samorządów terytorialnych (także rady gmin, miast i powiatów), organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze. Wniosek o przyznanie tytułu „Ambasadora Województwa Lubelskiego" powinien zawierać dane kandydata: imię i nazwisko bądź nazwę instytucji lub firmy, datę urodzenia lub datę założenia (w przypadku firmy, instytucji), miejsce zamieszkania, pracy, a w przypadku firmy i instytucji miejsce działalności. Istotne jest też szczegółowe uzasadnienie zgłaszanej kandydatury (udokumentowana charakterystyka osiągnięć, notka biograficzna).
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

_______________________________________________________________________________________
 

Regulamin i wniosek zgłoszenia kandydata oraz informacje o konkursie z listą laureatów poprzednich edycji.
 

Zgłoszenia kandydatur należy dokonać w formie pisemnej, w terminie do 8 kwietnia 2016 r. (piątek), na adres: Sekretarz Kapituły, Departament Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, (Kancelaria Ogólna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie). 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Jadwigą Januszek z Departamentu Promocji i Turystyki, nr tel. 81 441 67 99, e-mail: jadwiga.januszek@lubelskie.pl.
 

stat4u PortalPOLSKA.pl