Wiele miast (351)

Wypoczynek zimą? Postaw na hotel Spa!

Najwięcej z nas zimą spędza wolny czas w domu, ale jest wiele ciekawych propozycji na wypoczynek. Ci, którzy przepadają za szusowaniem po białym puchu, wybierają się w góry, a ci, którzy mają więcej czasu wolnego, często rezerwują dla siebie wycieczki do popularnych krajów w rejonie basenu Morza Śródziemnego, gdzie pogoda dopisuje cały rok. Jeżeli jednak nie planujesz dalekich wyjazdów, ale masz ochotę na relaks, doskonałym pomysłem może być hotel Spa!

Reklama
W ciągu ostatniej dekady w Polsce powstało bardzo wiele hoteli Spa & Wellness, których głównym celem jest nie tylko zapewnienie gościom komfortowego noclegu, ale również relaksu, regeneracji, dostępu do zdrowego ruchu oraz wyśmienitej kuchni. W związku z tym bez problemu możemy znaleźć oferty obiektów zapewniających wypoczynek dla każdego, kto go
potrzebuje.

Skrót Spa, który najczęściej tłumaczony jest jako łacińskie sanus per aquam, co oznacza „zdrowie dzięki wodzie”, również oznacza „uzdrowisko” od Spa, czyli belgijskiego uzdrowiska, które wzięło swoją nazwę od łacińskiego spargere – kropić. Zabiegi Spa to szeroka gama terapii kosmetycznych i prozdrowotnych, między innymi masaże, kąpiele, sauna, zabiegi na twarz i ciało, aromaterapia, aby wspomnieć tylko o wybranych z nich.
   

Dzięki zabiegom Spa można zadbać o siebie kompleksowo – nie tylko wyśmienicie relaksują, regenerują i dodają siły, ale również upiększają i poprawiają humor. Te wszystkie zalety powodują, że są one obecnie tak często wybierane nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn. Stanowią świetny pomysł na babskie spotkanie czy też na romantyczny wyjazd z drugą połówką. Wystarczy tylko krótki wyjazd w formie Day Spa, czyli Spa na jeden dzień, czy też weekend, aby wypocząć jak na dłuższych wakacjach.

  
 
Obecnie na terenie całego kraju można znaleźć dobre hotele Spa. Dostępne są one także w okolicy Łodzi. Gdy wpiszemy do wyszukiwarki słowa „hotel Spa Łódź”, możemy zapoznać się z nimi natychmiast i zobaczyć, jakie oferty mamy do dyspozycji. Dla klientów hotele przygotowują także specjalne pakiety, które wyróżniają się atrakcyjnymi cenami.

Więcej: www.hotelnowagdynia.pl/hotel/atrakcje/day-spa

(ac)


 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl