Włodawa
WYPADKI Z UDZIAŁEM CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń z udziałem ciągników rolniczych. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że do pierwszego z nich doszło podczas wyprzedzania ciągnika przez motorowerzystę, który po uderzeniu w doczepiony opryskiwacz upadł na jezdnię. W drugim natomiast, kierujący ciągnikiem najprawdopodobniej wykonując manewr cofania wjechał do rowu i został przez maszynę rolniczą przygnieciony. Uczestnicy obydwu zdarzeń trafili do szpitala z obrażeniami ciała.

Reklama

Wczoraj ok. godz. 18:30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał telefoniczne o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 82 w pobliżu Włodawy. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie i wstępnie ustalili, że 38-latek z gm. Wyryki kierujący motorowerem w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego jadącego w tym samym kierunku zaczepił o elementy doczepionego do ciągnika opryskiwacza. W wyniku tego upadł na ziemię. Mężczyzna został zabrany do szpitala z obrażeniami ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący obydwu pojazdów byli trzeźwi.

Drugie zdarzenie miało miejsce ok. godz. 20:40 w Dubecznie. Tutaj policjanci wstępnie ustalili, że 34-letni kierujący ciągnikiem rolniczym podczas wykonywania manewru cofania wjechał do rowu gdzie został przez maszynę rolniczą przygnieciony. Mężczyzna został zabrany do szpitala z obrażeniami ciała. Po przebadaniu alkomatem policjanci ustalili, że mieszkaniec gm. Hańsk był trzeźwy.

Na miejscu zdarzeń oprócz Policji pracowała też Straż Pożarna i Pogotowie Ratunkowe. Teraz policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności obydwu wypadków.

Reklama____________________________________________________________
Zakupy we Włodawie
    
 
Tel. (w godz. 7-22) 535 - 145 - 015
 

do domów, biur, warsztatów itp.
   

BEZPŁATNIE PRZYWOZIMY

___________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl