Wiele miast (374)

Wszystko o kredytach z gwarancją de minimis

Celem każdego ambitnego i świadomego przedsiębiorcy jest rozwój i modernizacja działalności gospodarczej, realizowanie planów biznesowych, zdobywanie klientów, podpisywanie owocnych kontraktów oraz osiąganie wymarzonych przychodów. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Zazwyczaj poważnym problemem jest brak wystarczających funduszy na inwestycje oraz strach przed wprowadzaniem koniecznych zmian (zakup nowego sprzętu, wymiana urządzeń, zatrudnienie dodatkowych pracowników). Niedobory budżetowe stanowią ogromną przeszkodę dla wielu właścicieli i blokują kreatywne działania.

Reklama
Okazuje się jednak, że istnieją banki, które chętnie wyciągają pomocną dłoń do firm oraz organizują wsparcie materialne na korzystnych warunkach. Za najlepszy sposób na uzyskanie finansowania uważa się ostatnio kredyty z gwarancją de minimis. Dlaczego zyskały tak dużą popularność? Czy rzeczywiście zasługują na zainteresowanie?

W pierwszej kolejności warto wyjaśnić, że często przedsiębiorcy muszą radzić sobie z problemami samodzielnie. Rzadko mogą liczyć na wsparcie państwa, Unii Europejskiej czy innych organów do tego celu powołanych. Szukają rozwiązań korzystnych, propozycji dopasowanych do aktualnej sytuacji firmy oraz przewidują konsekwencje swoich decyzji. Oczywiście wszystkie wybory mające znaczący wpływ na przyszłość przedsiębiorstwa powinny być dokonywane mądrze, w sposób przemyślany i pozbawiony wszelkiego ryzyka. To zwiększy szanse na sukces biznesowy oraz ograniczy możliwość wystąpienia nieprzewidzianych i niechcianych konsekwencji (np. kary umowne, koszty dodatkowe, rosnące zadłużenie).
 
W natłoku informacji i ofert kredytowych ciężko wskazać rozwiązania idealne, elastyczne i przede wszystkim bezpieczne. Wśród tysięcy atrakcyjnych produktów na szczególną uwagę zasługują kredyty dla firm z gwarancją de minimis. Powstały dzięki współpracy Idea Banku oraz Banku Gospodarstwa Krajowego i są odpowiedzią na rządowy program wspierania małych i średnich przedsiębiorców. Zasługują na uznanie, ponieważ zapewniają warunki zdecydowanie lepsze od standardowych oraz zabezpieczenie na wypadek problemów z terminową spłatą rat. Aby uzyskać pieniądze należy złożyć wniosek (istnieje możliwość wnioskowania za pośrednictwem Internetu), pozostawić swoje dane i oczekiwań na ostateczną odpowiedź. Jeśli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie klient uzyska maksymalnie 100 000 zł oraz płatność rozłożoną na 120 miesięcy.
 
Podsumowując, kredyty z gwarancja de minimis to strzał w dziesiątkę dla osób posiadających własną firmę. Co ważne, bank nie wymaga dużego doświadczenia biznesowego oraz wkładu własnego. Oprocentowanie rozpoczyna się od 6,99% oraz 0,5% za pierwszy rok gwarancji. Jeszcze nigdy warunki nie były tak przystępne i satysfakcjonujące dla obu stron.

(ac)


Publikacja sponsorowana

 
stat4u PortalPOLSKA.pl