Wiele miast (351)

Wszystko, co musisz wiedzieć o wynajmie samochodów

 
Zwiększa się zapotrzebowanie na usługi wypożyczalni samochodów, bo obecnie samochód to nieodzowne narzędzie pracy, niemal w każdej branży.

Jedną z głównych sieci takich usług jest Car For You, ogólnopolska sieć wypożyczalni samochodów, której filozofia funkcjonowania opiera się na bardzo ścisłych relacjach z partnerami.

Reklama
Już w wielu miastach działają oddziały sieci Car For You: w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gostyninie, Katowicach, Kielcach, Koninie, Koszalinie, Krakowie, Kutnie, Lublinie, Łomży, Łodzi, Olsztynie, Ostrołęce, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, Szczytnie, Warszawie, Włocławku, Wrocławiu.  
 
Rozbudowująca się sieć wypożyczalni oferuje zainteresowanym całą flotę samochodów, dostosowanych do najczęściej zgłaszanego zapotrzebowania coraz liczniejszych klientów
– już w wielu miastach. Oferta szczegółowa jest eksponowana pod adresem: https://carforyou.com.pl/oferta/  - do wyboru są samochody różnych marek, o różnych parametrach użytkowych.  


    - Różne są okoliczności skłaniające klientów do wypożyczania samochodu – wyjaśnia Robert Korzycki z centrali sieci Car For You. – W wariancie długoterminowym samochody są wypożyczane często przez firmy, dla których taki sposób dostępu do samochodu jest wygodniejszy i bardziej opłacalny niż zakup i samodzielne ponoszenie wszystkich kosztów obsługi samochodu. Lepiej pozostawić to nam, specjalistycznej sieci. A dla klientów
wypożyczających samochód doraźnie, na krótko, ważna jest dostępność potrzebnego modelu samochodu w wielu miastach, w których mamy placówki. 

Czasem po prostu trzeba wypożyczyć samochód, gdy jesteśmy np. w trakcie zakupu nowego albo gdy zaskakuje nas jakaś sytuacja, wymagająca wykorzystania dodatkowego samochodu albo wyłania się taka konieczność w innym mieście niż zwykle. Często także cudzoziemcy wynajmują samochody, gdy przyjeżdżają do naszego kraju w celach biznesowych lub jako turyści. Co ciekawe, pokaźną grupę klientów stanowią Polacy z USA, którzy przylatują samolotami do rodzin w kraju i tu, na miejscu wynajmują samochody Car For You, aby mieć swobodę odwiedzania krewnych i wyjeżdżania na rodzinne eskapady.  
 
Dlatego sieć wypożyczalni samochodów Car For You rozwija się w kolejnych miastach, w systemie franczyzowym. – Zachęcamy do zgłaszania zamiaru przystąpienia do naszej sieci
– zaprasza zainteresowanych Robert Korzycki. – Szczegóły propozycji są eksponowane w zakładce: https://carforyou.com.pl/franczyza/  
 
Sieć zapewnia sprawdzone strategie, które pozwalają na szybki rozwój biznesu, obsługę klienta aż do momentu finalizacji umowy, pełne wsparcie sprzedaży, skuteczny system reklam, pomoc przy wyborze oraz zakupie aut – leasingi, dobór aut w ofercie itp., wsparcie marketingowe, zarówno przy otwarciu placówki, jak i w czasie jej funkcjonowania, części do samochodów w atrakcyjnych cenach - dostarczane do wybranego zakładu naprawy aut.  
 
Coraz więcej menadżerów firm mniejszych, średnich, a nawet większych przekonuje się do długoterminowego wynajmowania floty pojazdów. Bo zwalnia to firmę z zajmowania się technicznymi i formalnymi działaniami, jak pamiętanie o badaniach okresowych, sezonowe zmiany opon, uzupełnianie oleju, drobnych części zamiennych itd. Zdecydowanie łatwiej jest korzystać z floty specjalistycznej sieci udostępniającej samochody w każdym potrzebnym wariancie.  
 
Więcej: https://carforyou.com.pl/


 
stat4u PortalPOLSKA.pl