Starogard Gdański
Wszystkie dzieci grają w tenisa

W ramach promocji tenisa i sportowego trybu życia wśród dzieci i ich rodziców Akademia Tenisa Marek Murawski, 6 września, o godz. 17:00 już po raz kolejny organizuje bezpłatne treningi w formie gier i zabaw dla dzieci.

Reklama
- Jak do tej pory, każdy uczestnik naszych akcji kontynuuje swoją tenisową przygodę, co bardzo nas cieszy. Na zajęcia zapraszamy zarówno dzieci, które mają już za sobą pierwsze tenisowe doświadczenie, jak i te, które nigdy jeszcze nie trzymały rakiety w ręku - powiedział organizator wydarzenia Marek Murawski.
 
Udział w zajęciach jest bezpłatny. Są one skierowane do dzieci od 4 do 12 roku życia, ale przyjść może też rodzeństwo oraz rodzice. Lekcja potrwa około 60 min. Każdemu uczestnikowi zapewniony zostanie sprzęt tenisowy w postaci odpowiedniej rakiety i piłek. Dzieci powinny mieć strój i obuwie sportowe. Wszyscy, którzy wezmą udział w treningu otrzymają słodki, regenerujący upominek.

Reklama________________________________________________________________________________________

Zakupy 
w Starogardzie Gdańskim

 
 
Tel. (w godz. 6-22) 793 - 793 - 785
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
_________________________________________________________________________________________________
 
Zapisy oraz wszystkie dodatkowe informacje można kierować do trenera Marka pod numerem telefonu 603846856 lub w wiadomości mailowej pod adresem: akademiatenisamm@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona. W związku z tym, organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl