Wiele miast (351)

Wolnostojąca wanna do łazienki

Urządzanie wnętrz to czysta przyjemność. W czasach gdy istnieje tak duży wybór estetycznych sprzętów, nieraz ciężko się zdecydować na konkretną wannę
czy umywalkę. To one określają i nadają styl aranżacji wyposażenia łazienek. Epoka, gdy służyły wyłącznie
w celach praktycznych minęła.

Teraz liczy się nie tylko funkcjonalność, ale nade wszystko design oraz i wyjątkowość. Ravon.pl proponuje nie tylko umywalki personalizowane na zamówienie, ale i dopasowane do nich relaksacyjne wanny wolnostojące.

Reklama
Pomysły na produkty Ravon rodzą się z obserwacji świata, ludzi oraz ich potrzeb. Projektując przedmiot użytkowy projektanci Ravon.pl mają świadomość zmienności i tę dynamikę świata uwzględniać, aby stworzyć produkt równie piękny, co użyteczny.
 
Gotowy produkt w manufakturze Ravon.pl to praca zespołu ludzi, którzy na każdym etapie produkcji czuwają nad jego solidnym wykonaniem. Następnie wizja z kartki jest przenoszona
na ekran komputera i odpowiedniego programu graficznego. Wtedy ze świata marzeń i wizji, przenoszona jest do świata matematycznych wyliczeń, których żaden przedmiot użytkowy, nawet najbardziej finezyjny czy surrealistyczny, nie jest pozbawiony.
 
Po obliczeniu rozmaitych kątów nachylenia ścianek produktu, spadku wody, wszelkich długości
i szerokości czy grubości ścian, dna etc. można odejść od „szklanego ekranu” i udać się z projektem graficznym do pracowni modelarskiej. - Mimo, że tworzymy produkty nowoczesne,
to nasze podejście do kreacji czerpie z wiedzy i doświadczeń wielu pokoleń artystów i rzemieślników –
mówią projektanci Ravon.pl. - Najpierw pomysł jest przelewany na kartę papieru. Jest to zbiór szkiców, które po wielu próbach i skreśleniach, dają zarys ostatecznego kształtu produktu.
 
Po etapie projektowania jest etap modelowana czyli nadania realnych kształtów wirtualnemu przedmiotowi. Kiedy powstaje już gotowy model, wzór, jest już o wiele łatwiej, ale Ravon.pl
to nie masowa produkcja gotowych elementów. Zbudowany model jest jedynie formą, która da początek nowym produktom.
 
- Każda nasza wanna czy umywalka to praca ludzkich rąk, nie ma tu miejsca na maszynową robotę – podkreślają specjaliści Ravon.pl. - Materiały stosowane przez Ravon wymagają dokładnego, ręcznego wykonania, inaczej nie byłyby one tak mocne, a jednocześnie subtelne i wyrafinowane.
 
Do produkcji artystycznych wyrobów Ravon.pl używane są najwyższej jakości półprodukty, które są powierzane technologom manufaktury Ravon. Są to specjaliści-rzemieślnicy, którzy potrafią wykonać najlepsze produkty w technologii kompozytów opracowanych przez markę Ravon: Qualtec, Marmonit czy PureStone.
 
Ravon System Sprzedaży tworzy ogólnopolski system sprzedaży, który partnerom handlowym zapewnia możliwość sprzedaży wysokojakościowych produktów. Zapewnione są szkolenia produktowe, specjaliści Ravon.pl służą wiedzą na temat stosowanych w produkcji materiałów i technologii.

Współpracują z certyfikowanymi salonami sprzedaży, w których znajdują się produkty Ravon.pl oraz przeszkoleni doradcy w salonach partnerskich i biurach projektowych. Dzięki programowi Ravon Partner partnerzy mogą zawsze liczyć na pomoc i wsparcie podczas procesu zakupowego. Współpraca obejmuje również pracownie projektowe, które na każdym etapie projektowania mogą liczyć na nasze wsparcie merytoryczne. Dla partnerów-projektantów również zapewniane są cykliczne szkolenia.
 
Oferta Ravon.pl jest co jakiś czas uzupełniana o nowe modele oraz rozwiązania technologiczne. Intrygujące wzornictwo i funkcjonalność to dwa z trzech czynników wpływających na klasę produktów. Kolejnym atutem Ravon.pl jest jakość hand made. Praca rąk zawsze przynosi najdokładniejsze i najdoskonalej dopracowane dzieła oraz daje możliwość dokonywania unikatowych zmian. Custom made – od projektu, przez kompozyty, po ręczne malowanie wzory. Od A do Z, by spełnić oczekiwania użytkowników armatury łazienkowej Ravon.
 
Ceramika produktów Ravon.pl odznacza się dużą odpornością na działanie wysokich temperatur i czynników chemicznych. Jest bardzo przyjemna w dotyku, dłużej utrzymuje ciepło, nie blaknie i nie wybarwia się.
 
Najpiękniejsze, artystyczne polskie wanny na rynku są oferowane przez Ravon.pl w różnych wariantach:
 
- eleganckie wanny wolnostojące,
 
- klasyczne wanny do zabudowy,
 
- wanny z systemem hydromasażu (system Ravon Air czyli masaż z koloroterapią).
 
Personalizacja wanien sprawia, że każda z nich może stać się jedynym, unikatowym dziełem sztuki.Publikacja promocyjna.

 
stat4u PortalPOLSKA.pl