Wiele miast (380)

Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o. na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2016!

W dniach 25-28 kwietnia 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się najważniejsze spotkanie branży instalacyjnej - TARGI INSTALACJE. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o.

Reklama
TARGI INSTALACJE to najważniejsze spotkanie branży instalacyjnej, na którym obecne są wszystkie liczące się przedsiębiorstwa oferujące rozwiązania w tej dziedzinie. O randze imprezy świadczy fakt, że patronat nad nią objęły najważniejsze stowarzyszenia branżowe m.in. Stowarzyszenie, Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych, Polskie Stowarzyszenie Instalatorów Pomp Ciepła, Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa. „Udział firmy Wolf Technika Grzewcza w imprezie będzie dla nas okazją do nawiązania relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń” zaznacza Grzegorz Taisner, Dyrektor Generalny Wolf Technika Grzewcza sp. z o.o.  Z ofertą firmy będzie można się zapoznać odwiedzając stoisko nr 152 w pawilonie nr 5.

W trakcie imprezy producent urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych po raz pierwszy zaprezentuje swój najnowszy produkt – nowoczesny kocioł kondensacyjny FGB. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii kondensacji urządzenie jest wyjątkowo wydajne i energooszczędne –  spełnia regulacje nowej dyrektywy unijnej ErP (klasa efektywności A). Jego zalety i niestandardowość doceniła Kapituła Konkursowa, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Edwarda Szczechowiaka z Politechniki Poznańskiej, przyznając kotłowi FGB marki Wolf Złoty Medal MTP Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2016. Pozostałe parametry techniczne i zalety urządzenia zostaną zaprezentowane pierwszego dnia targów, 25 kwietnia 2016 r., o godzinie 12:00 w Klubie Premier.
 
Na odwiedzających stoisko firmy Wolf czekać też będą liczne atrakcje, konkursy oraz poczęstunek.
 
Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych,  a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.
 
Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy 
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl