Wiele miast (351)

WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu rodzinnego w Miąsowej

Akcja „Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie” organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu rodzinnego w Miąsowej mogą już cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. W czwartek, 17 listopada, na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

Reklama

 „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona. Wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu rodzinnego w Miąsowej dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego firmy WOLBUD Kielce placówka może pochwalić się nowym ogrodzeniem.

- Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawę sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaką jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie - mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI. – Dziękujemy naszemu partnerowi handlowemu firmie WOLBUD Kielce, że zdecydowali się dołączyć do akcji i nieodpłatnie zamontować nasze produkty w placówce w Miąsowej. – dodaje.

 

Szczególne podziękowania należą się też klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją. - Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to więc nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie - podkreśla Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

stat4u PortalPOLSKA.pl