Wiele miast (380)

Wiedza jest naszą pasją. Grupa PWN i Cambridge University Press rozpoczynają współpracę

Grupa PWN rozpoczyna współpracę z Wydawnictwem Cambridge University Press. Największy dystrybutor w branży wydawniczej – OSDW Azymut, należący do Grupy PWN –oraz Wydawnictwo Szkolne PWN zostały partnerami renomowanego brytyjskiego wydawcy materiałów do nauki języka angielskiego. Na mocy podpisanej umowy OSDW Azymut zostanie wyłącznym dystrybutorem publikacji Cambridge University Press ELT w Polsce.

Reklama
Cambridge University Press to najstarsze na świecie wydawnictwo, związane z Uniwersytetem w Cambridge, którego historia sięga XVI wieku. Wydawnictwo jest znane z najwyższej klasy podręczników do nauki języka angielskiego dla uczniów, studentów i osób dorosłych, publikacji metodycznych dla nauczycieli języków obcych oraz materiałów przygotowujących do wszystkich typów egzaminów Cambridge English.

PWN, marka znana pokoleniom Polaków i słynąca z najwyższej jakością publikacji, w 2016 roku obchodzi 65-lecie swego istnienia. Wydawnictwo Szkolne PWN publikuje cenione przez uczniów i nauczycieli materiały do nauki języków obcych od 1997 roku. 

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji oraz sieci sprzedaży bezpośredniej Grupy PWN klienci zyskają szerszy dostęp do publikacji Cambridge University Press ELT – mówi Andrzej Nadolski, Prezes Zarządu Grupy PWN -  PWN, z kolei, wzbogaci swoją ofertę o znakomite materiały do nauki języka angielskiego, jakie gwarantuje wydawnictwo Cambridge. Otwieramy się na nowe obszary działalności i chcemy tworzyć rozwiązania edukacyjne na miarę XXI wieku. Naszym głównym celem jest wspieranie szkół i nauczycieli w osiąganiu międzynarodowych standardów nauczania języków obcych oraz przygotowywanie uczniów do skutecznej komunikacji w globalnym społeczeństwie.

Wspólne działania Cambridge University Press  i Grupy PWN zapewnią nauczycielom i uczniom dostęp do profesjonalnych, kompleksowych materiałów edukacyjnych, które gwarantują osiąganie postępów w nauce języka angielskiego, a także rzetelne przygotowanie do egzaminów.
 
Nasza bogata oferta edukacyjna jest systematycznie rozszerzana o materiały wykorzystujące najnowsze technologie, jednak treści jakie powstają w tym procesie mają źródło właśnie w naszej uniwersyteckiej, naukowej tradycji. Stąd właśnie wynika głębokie poczucie wspólnych celów jakie łączy nas z Grupą PWN, której spektrum publikacji jest tak zbliżone do Cambridge University Press. Jestem przekonana, że dzięki współpracy z OSDW Azymut nasza lista tytułów będzie powszechnie dostępna dla wszystkich naszych klientów, co jest głównym celem naszej działalności – mówi Anna Muranty, Dyrektor Przedstawicielstwa Cambridge University Press w Polsce.
stat4u PortalPOLSKA.pl