Tychy
W Tychach Person Taxi – nawet w dość nietypowych sytuacjach

 
Ani się obejrzeliśmy, jak małymi kroczkami, ale jednak wzrasta poziom życia. Do krajów wysoko rozwiniętych jeszcze nam sporo brakuje, ale dla wielu innych Polska staje się integralną częścią świata zachodniego. 
 
Podwyższanie się poziomu życia skłania do wprowadzania nowych, doskonalszych usług ułatwiających nasze codzienne życie.

Reklama
W Tychach Person Taxi staje się ulubioną siecią usług, nie tylko ściśle taksówkarskich. – Zajmujemy się transportem szeroko rozumianym – mówi Sławek Grygierzec, menadżer sieci Person Taxi, działającej już w kilku miastach naszego regionu. – Zapewniamy na przykład transfery na lotnisko Pyrzowice lub dalsze, zdarzają sią kursy do podkrakowskich Balic, co jest ułatwione ze względu na bardzo dobry dojazd autostradą A-4. Także obsługujemy różne imprezy, jakieś urodziny, rocznice, bankiety.
    Warto takie przejazdy powierzyć profesjonalistom, a nie ryzykować życia swojego i innych użytkowników dróg jadąc samochodem po kieliszku.

Dawniej normą, niestety było jeżdżenie własnym samochode, nawet po mocno alkoholowych spotkaniach. Na szczęście już od lat policja drogowa rygorystycznie kontroluje kierowców i nie tylko w noce zagrożone przejazdami po alkoholu, nie są tolerowane nawet najmniesze naruszenia przepisów. 

Wzrasta więc zapotrzebowanie na usługi taxi i dlatego Person Taxi notuje rosnące
ilości takich zleceń i zapewnia bezpieczny powrót z imprezy samochodami przeznaczonymi do świadczenia usług transportowych.
 
- Apelujemy przede wszystkim do rodziców nastoletnich dzieci, aby nie pozwalali im na samodzielne wyjazdy własnymi samochodami na piątkowe i sobotnie dyskoteki – podkreśla Sławek Grygierzec. – Naprawdę lepiej zamówić przejazd dla młodej osoby naszym pojazdem. Naprawdę niezbyt wiele taka usługa kosztuje, a dorastające dzieci, jeszcze niestety, niedoświadczone życiowo i nie znające skutków picia alkoholu są przez naszych kierowców w pełni zaopiekowane i bezpiecznie dostarczane do domów, do drzwi, włącznie z naciśnięciem dzwonka i przekazaniem osoby młodej rodzicowi, nieraz wyrwanego z łóżka, ale wdzięcznego,
że nastoletni młodzieniec bezpiecznie jest odstawiony przez nas do domu.
 
Przykro słuchać poranne, niedzielne wiadomości w stacjach radiowych, nieraz zaczynające się od wyliczania nocnych tragedii młodych ludzi wracających własnymi samochodami z dyskotek. Oszczędźmy sobie takich strasznych tragedii i miejmy pod ręka numer telefonu do Person Taxi: 577 390 520, aby spać spokojnie. - A zdarzają się młodym ludziom trudne sytuacje – przestrzega Sławek Grygierzec. - Niedawno młoda dziewczyna wymknęła się do WC w budynku, w którym grała dyskoteka i zrozpaczona zawodem miłosnym, przecięła sobie skórę nadgarstka, na szczęście mocno nieumiejętnie, nie uszkodziła żył, a tylko niegroźnie skaleczyła rękę, więc wystarczył zwykły opatrunek i tak zaopatrzoną odwieźliśmy do domu, pod opiekę odchodzącej od zmysłów mamy nastolatki. 
 
Także w innych sytuacjach Person Taxi pomaga w kłopocie. – Ostatnio zadzwoniła do nas klientka i powiedziała, że nagle przyjechali do niej niezapowiedziani goście, a nie była na to przygotowana jako gospodyni domowa i poprosiła o pilne przywiezienie do domu jakichś zakupów spożywczych – relacjonuje zdarzenie z ostatnich dni menadżer Person Taxi. - Oczywiście nasz kierowca zajął się tą prośbą i zakupy dostarczył, goście nawet nie zauważyli drobnego zamieszania związanego z odebraniem zakupów od naszego kuriera. Dyskretnie, szybko i profesjonalnie działamy, hm... w różnych, nawet nietypowych sytuacjach. 
 
Zwiększa się zapotrzebowanie na dostarczanie zakupów spożywczych i dań cateringowych do domów klientów, dlatego w wielu miastach uruchamiana jest usługa www.WDomowychCenach.pl  -  takie zamówienia także można zlecać Person Taxi w Tychach, a wkrótce także w innych miastach regionu.
 
Kontakt z Person Taxi nr tel.  577 390 520
 
Publikacja promocyjna.

 
stat4u PortalPOLSKA.pl