Siedlce
W Siedlcach otwarto sklep KiK

57 już sklep popularnej sieci odzieżowej KiK został otwarty 11 września w Galerii Siedlce. Klienci centrum mieszczącego się przy ul. Piłsudskiego 74 znajdą w ofercie KiK atrakcyjną odzież damską, męską i dziecięcą, łączącą topowe trendy i korzystne ceny, a także artykuły codziennego użytku, oryginalne dekoracje i tekstylia domowe.

Reklama
Ważnym aspektem dla właścicieli sieci KiK, którzy chcą popularyzować ideę modnych i niedrogich zakupów, jest stosunek jakości produktów do ceny.

-Zgodnie z filozofią „korzystnie, modnie, z pomysłem” wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostosowane do aktualnych trendów, a przede wszystkim w niskich cenach. Zakupy w naszych sklepach mają być przyjemnością, podczas której można wyjść na spotkanie z modą, sezonowymi i klasycznymi fasonami, ale też oryginalnymi rozwiązaniami, proponowanymi przez naszych projektantów – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce. – Podobnie jak w modzie, tak i w przypadku akcesoriów do domu dbamy o jakość i ciekawą stylistykę oferowanych przez nas produktów. Tworząc sklepową wystawę, dobieramy kolorystycznie i tematycznie asortyment, by nie tylko podkreślić nasze przywiązanie do estetyki, ale również ułatwić zakupy klientom.
 
Nowo otwarty w Siedlcach sklep KiK mieszczący się z Galerii Siedlce, przy ul. Piłsudskiego 74 zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21 oraz w niedziele w godzinach 10-20.


KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.
KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.
   
Rafał Wójcicki, GutPR
stat4u PortalPOLSKA.pl