Radom
W Radomiu - świątecznie w sklepie Tradycja Smaku na Wośnikach

Gorączka przedświątecznych zakupów spożywczych i innych sięga zenitu. 

Po co jednak stać w kolejkach do kas w supermarketach, zderzać się koszykami z innymi rozgorączkowanymi klientami i poszukiwać miejsca na przysklepowym parkingu i wytracać czas w korkach ulicznych w godzinach szczytu, skoro łatwo można zamówić dostarczenie zakupów do domu 
www.WDomowychCenach.pl  ze sklepu spożywczego Tradycja Smaku – w całym Radomiu i okolicach.

Reklama
Właścicielka coraz bardziej znanego w Radomiu sklepu Tradycja Smaku na przy Wośnickiej prowadzi sklep z powołania i z uwielbienia dla kulinariów przyrządzanych z tradycyjnym smakiem i z najwyższej jakości produktów, jakie nieraz trudno znaleźć na półkach sieciowych supermarketów - stawiających na masowe ilości sprzedawanego asortymentu, a mniej na jakość i tradycję dobrego smaku.


Zakupy można zamawiać z bezpłatnym dostarczaniem do domów - w serwisie dla Radomia www.WDomowychCenach.pl
 
    - W okresie przedświątecznym corocznie odnotowujemy wzmożony ruch już od początku grudnia – mówi Małgorzata Fyda, sprzedawczyni w sklepie Tradycja Smaku. 
– Od pierwszych dni grudnia, jak co roku zwiększa się sprzedaż wędlin i mięs do pieczenia.

Znacząco zwiększa się także sprzedaż kawy i herbat, szczególnie tych smakowych, jak malinowa, czarna porzeczka, różana. Kupowane są także różnego rodzaju masy makowe, bakaliowe, jak i klasyczne - rodzynki, przyprawy do piernika.

Za kilka dni zacznie się szczyt zakupów wędlin.
 - Corocznie w grudniu sprzedaż wędlin i mięsa zwiększa się o jakieś 100
kilogramów – dodaje Małgorzata Fyda. - Mniej więcej o jedną trzecią więcej sprzedajemy niż w innych miesiącach. Wsród wędlin największym powodzeniem cieszą się wyroby masarni: Krawczyk, Żyła, Sygocki. 

W tych dniach furorę wśród świątecznych klientów robią także figurki czekoladowe w kształcie Mikołaja i inne słodycze na wagę, opakowane świątecznie, wieszane na choinkach dla radości dzieci i oczywiście przez dzieci podkradane z tych choinek. Wspomnienia z lat dzieciństwa... Także masowo są teraz kupowane klasyczne czekolady i bombonierki, jakie zapewne uzupełniają zestaw prezentów pod choinką. 
 
A dodać trzeba, że już coraz więcej osób zamawia dostarczanie zakupów WDomowychCenach.pl  do domu, na terenie Radomia i okolic bezpłatnie dostarczanych o umówionej porze – telefonicznie, nr 799 – 017  - 561 lub mailowo: radom(at)wdomowychcenach.pl 
 
Po świętach sklep Tradycja Smaku czeka kolejna fala wzmożonych zakupów, bo tylko cztery dni robocze oddzielają święta od Sylwestra i Nowego Roku. – Ale już teraz jesteśmy dobrze przygotowani na te dni, nowe dostawy są już umówione, w dokładnie określonych dniach i godzinach. Niczego nie zabraknie, a zwłaszcza świątecznego nastroju – zapewnia Małgorzata Fyda, sprzedawczyni. – W tym okresie pomiędzy świętami a Sylwestrem klienci zaopatrują się ponownie w wędliny i różne mięsa oraz produkty do sałatek i napoje.
 
Także w innych miastach, nawet w mniejszych ciągle zwiększają się zamówienia na dostarczanie zakupów i dań cateringowych do domów klientów, bo coraz więcej osób odkrywa tę wygodę i oszczędność czasu, gdy zakupy zamawiane są telefonicznie lub mailowo – z bezpłatnym dostarczeniem do domu. 
 
Publikacja promocyjna serwisu usługi dostarczania zakupów do domów klientów 
www.WDomowychCenach.pl  


 
stat4u PortalPOLSKA.pl