Wiele miast (351)

W poszukiwaniu idealnych designerskich lamp do domu


Marzysz o tym, aby w twoim domu zagościło designerskie oświetlenie? W sklepach czeka na ciebie wiele wyjątkowych propozycji, spośród których na pewno uda ci się wybrać coś w idealnego.

Jeśli nie masz jednak żadnego pomysłu, zapraszamy do zapoznania się z naszym krótkim poradnikiem. Razem z nami łatwiej wybierzesz perfekcyjne lampy do swojego domu!

Reklama
Lampy designerskie cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Po latach, gdy w sklepach było tylko kilka modeli lamp do wyboru, teraz możemy przebierać w tysiącach propozycji. Wybieramy te, które są efektowne, oryginalne, eleganckie. Z pomocą przychodzą nam liczne firmy z Polski oraz z innych krajów, między innymi takie jak Catellani & Smith – włoski producent niebanalnego oświetlenia znanego każdemu miłośnikowi dobrego designu.

   
W poszukiwaniu efektownego oświetlenia nie musimy dzisiaj wcale wychodzić z domu. Pełna gama propozycji czeka na nas przez internet. Zamówienia możemy składać również w polskich sklepach z designerskim oświetleniem.

Wiele z nich ma najbardziej popularne modele lamp już na stanie, ale jeśli tych, które podobają nam się najbardziej, nie ma obecnie w sprzedaży, czas oczekiwania na ich sprowadzenie to około 3-4 tygodnie.

Gdy zależy ci na tym, aby w twoim domu zagościły designerskie lampy, warto pamiętać o tym, że w wielu pomieszczeniach jedno źródło światła to za mało.

Wybierzmy oświetlenie ogólne, czyli lampę sufitową, a także lampy dodatkowe, które będą tworzyły w pomieszczeniu kameralną atmosferę. Ciekawe propozycje to między innymi lampy podłogowe w industrialnym stylu czy plecione kule Fil de Fer wypełnione światełkami od Catellani & Smith. O dodatkowe oświetlenie warto zadbać w szczególności w salonie oraz w sypialni.
 
Pamiętajmy też o tym, żeby design nie przysłonił nam praktyczności oświetlania. Zwróćmy uwagę na materiał, z którego lampa została wykonana – powinien być solidny, łatwy do utrzymania w czystości, aby nabytek mógł posłużyć nam przez długi czas i stale cieszyć oko swoim oryginalnym wyglądem.

Więcej: www.Lifeideas.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl