Kraków
W Krakowie o meblach z internetu

W krakowskim hotelu Fero Express odbyła się konferencja branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. 
 
Ciągle rośnie sprzedaż internetowa polskich firm meblarskich, znanych w świecie. Inicjatorem spotkania w Krakowie było JB Trade, a głównym sponsorem firma ADM Meble www.ADMMeble.com  Doroty i Adriana Muszyńskich. Wśród organizatorów konferencji były także firmy: Stylmeb, PFLEINDERER, AMIX, GTV i Forpłyt.

Reklama
JB Trade  www.JBTrade.eu  jest znany już w wielu krajach.  – Sprzedajemy polskie meble i wyposażenie wnętrz w Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, w Czechach i w Ukrainie – mówi Jan Bajkowski z JBTrade.eu  - W tym roku wszystkie firmy współpracujące notują obroty już 
zbliżające się do miliarda euro. Bo tylko Grupa Paradyż sprzedała za granicą produkcję za ponad 800 milionów euro. 
                                                                                                                     
                   
Coraz bardziej popularne są zakupy internetowe i dlatego takie sklepy rozwijają się tak dobrze, a JBTrade.eu gromadzi pod jednym adresem internetowym oferty już wielu producentów meblarskich i szerzej rozumianej branży wyposażenia wnętrz.

 
     
Krakowska konferencja przedstawicieli 
tych firm meblarskich, projektantów oraz architektów wnętrz służyła także uzgodnieniu współpracy podmiotów współtworzących kompleksową obsługę klienta – od projektu architektury wnętrz do pełnego wyposażenia mieszkania.  – Przygotowujemy sieć naszych salonów takiej kompleksowej obsługi w wielu miastach – dodaje Jan Bajkowski. 
 

Podczas konferencji  po kolei prezentowały się polskie firmy, przedstawiając swoje oferty. 
                                                         
 

Firma Eurojumper, zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz serwisem bungee trampolin jest grupą, w której skład wchodzi m.in. firma „Zabudowa balkonów”

Specjaliści firmy opracowali innowacyjny, a zarazem uniwersalny system zabudowy balustrad balkonowych, który w perspektywie czasu może stać się wyznacznikiem standardów wspierających nowe trendy architektoniczne. 

Przy współpracy z projektantami, którzy mają pierwszy kontakt z klientem mogą uatrakcyjnić szarość polskich blokowisk, nadawać im wygląd wpisujący się we współczesne trendy architektoniczne. Współpracują z firmą PRO-WALL, która zajmuje się pracami remontowo - budowlanymi na wysokich obiektach i dzięki specjalistycznym umiejętnościom realizuje  prace na każdych wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach. Wykonują prace w krótkim terminie, bez konieczności stawiania rusztowań i użycia podnośników, nie zakłócając normalnej pracy obiektu.
Grupa Paradyż to wiodący polski producent płytek ceramicznych, który od  ponad 22 lat tworzy produkty zyskujące uznanie klientów w 37 krajach. Zaprezentowała na konferencji swój autorski program CAD Decor Paradyż, umożliwiający stworzenie prostego projektu już w 15 minut. Jest to kompleksowy program do projektowania łazienek oraz wnętrz, w których do aranżacji użyto płytek ceramicznych. Aplikacja pozwala na dowolne kształtowanie przestrzeni z użyciem płytek ceramicznych, oferuje pełną wycenę projektowanego wnętrza, komplet dokumentacji technicznej dla wykonawców projektu oraz kupującego płytki. Zaletami programu jest to, że w prosty i przejrzysty sposób można zaprezentować klientowi jego projekt oraz szybko dokonywać ewentualnych zmian lub poprawek.
 
Firma PFLEIDERER zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję blatów kuchenno - roboczych oraz płyt laminowanych. 

  


Główny sponsor konferencji, firma ADM, która jest bezpośrednim partnerem handlowych dla jednego z największych producentów meblowych we wschodniej części Polski oraz może się pochwalić wysoką jakością produktów, która został potwierdzona certyfikatem ISO 9001 zaoferowała uczestnikom kompleksową współpracę, która polega na obsłudze klienta poprzez powierzenia zadania jednej firmie, która dzięki swoim partnerom realizuje wszystkie czynności począwszy od zaprojektowania aż do wyposażenia pomieszczenia.

Aleksandra Lang, agencja AKurierDostarczy.pl

 
stat4u PortalPOLSKA.pl