Wiele miast (351)

W jakim świecie żyją specjaliści ZENonVR?

Nowoczesne technologie towarzyszą nam już w wielu dziedzinach życia – i na tym nie koniec. Nowe, coraz doskonalsze kierunki rozwoju technologii wirtualnej rzeczywistości wytycza ZENonVR www.ZENonVR.com , którego zespół jest częścią grupy PCStoreGroup. 
 
Cinema VR, wirtualny symulator wyścigów samochodowych, platforma VR to dzieło polskich specjalistów IT, znajdujące obecnie coraz szersze zastosowanie nie tylko w reklamie, marketingu i rozrywce, ale podsuwające nowe, nieraz zaskakujące pomysły w przemyśle, transporcie, obronności i w innych dziedzinach.   

Reklama
Zajmują się wszystkim, co mieści się pod pojęciem “wirtualna rzeczywistość” – obsługą eventów VR, tworzeniem aplikacji VR oraz AR, różnego rodzaju instalacji i wdrożeń sprzętowo – softwarowych oraz wynajmem sprzętu komputerowego i VR.  - To nasza codzienność, mamy duże doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, pozwalający sprostać nawet największemu wyzwaniu – podkreśla Michał Komarnicki, dyrektor sprzedaży ZENonVR.  – Jeśli komuś świat VR jest jeszcze obcy, to chętnie wprowadzimy każdego choć trochę zainteresowanego w świat wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do naszej siedziby w Gliwicach lub dojedziemy bezpośrednio do zainteresowanej firmy. Zaprezentujemy najnowsze urządzenia oraz technologie VR – bez zobowiązań.
    Zawodową pasją zespołu ZENonVR jest wszystko, co współtworzy i towarzyszy technologiom wirtualnej rzeczywistości.

Niezależnie od tego, czy rozmawiamy o rozrywce, nauce, technologii czy w marketingu – są to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które z biegiem lat mogą jeszcze bardziej zmieniać wiele dziedzin życia.
 - Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, chłoniemy nowinki technologiczne i staramy się jak najczęściej 
wykorzystywać technologię VR na wszystkich polach naszej działalności -  dodaje Michał Komarnicki.  - Jesteśmy przekonani o sukcesie VR i jego przyszłej dominacji w wielu dziedzinach życia. 
 
Stanowiska ZENonVR w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach są chętnie odwiedzane nie tylko przez młodzież, ale także przez osoby starsze wiekiem, zwłaszcza przez menadżerów firm różnych branż, zgłaszających ciekawe propozycje wykorzystania technologii VR w bieżącej działalności. Na przykład Cinema VR to fascynujący seans w wirtualnej rzeczywistości. W zależności od zapotrzebowania, specjaliści ZENonVIR opracowują ciekawą ekspozycję handlową, pokaz wirtualny, prezentację obiektu, usługi, czy wycieczkę w czasie i przestrzeni.
 
Wirtualny symulator wyścigów samochodowych składa się z fotela playseat WRC, zestawu Logitech G29, gogli Oculus RIFT wraz z grą (z licencją komercyjną) i telewizorem, a także gamingowym komputerem, który z powodzeniem pozwoli na rozgrywki wideo w najwyższej jakości. Wszystkie komponenty dobrane są tak, by w optymalny sposób dostarczyć znakomitą rozrywkę klientom salonu, restauracji, targów czy innych ekspozycji. Istnieje możliwość długoterminowego wynajmu sprzętu. Urządzenie oferuje rozgrywki dla każdej kategorii wiekowej. Wykorzystywany na eventach pozwala na zorganizowanie wielu konkursów oraz 
zabaw dla korzystających. Zestaw jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga wiele uwagi ani rozległej wiedzy technicznej do obsługi.

Platforma VR jest to kompletne, innowacyjne stanowisko autorstwa specjalistów ZENonVR przystosowane do gier w technologii wirtualnej rzeczywistości. Kompletne, bo poza systemem gogli, sensorów i kontrolerów Oculus Rift w wersji do komercyjnego użytku platforma posiada bardzo
mocny komputer do gier oraz telewizor 50” LCD.

Konstrukcja platformy to przede wszystkim aluminiowe moduły. Użytkownik po wejściu do platformy ma pełną swobodę ruchów, a specjalna barierka uniemożliwia wypadnięcie ze środka platformy.

Całe stanowisko jest skonstruowane w taki sposób,
aby maksymalnie zwiększyć wrażenia i doznania użytkownika i jeszcze mocniej wciągnąć go w wirtualny świat. 
   
 
Więcej:  www.ZENonVR.com 

 
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl