Lublin
Uwaga kierowcy! Zmiany na skrzyżowaniu Ducha-Sikorskiego

Budowa murów oporowych i nasypów przyszłych estakad, przygotowywanie placu pod podpory obiektów, wzmacnianie podłoża pod jezdnię północną al. Solidarności i przebudowa w zakresie nowego przebiegu ul. Generała Ducha i ul. Północnej wymuszą duże zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu.

Reklama

Najpierw jednak wykonawca przygotuje połączenia, którymi odbywał się będzie ruch podczas prowadzonych robót. Do końca tygodnia wykonane zostanie wzmocnienie podłoża w miejscu, gdzie pojawią się przewiązki ruchu i łącznik ul. Kosmowskiej z jezdnią południową al. Solidarności. Rozbierany będzie także pas rozdziału al. Sikorskiego tuż przed samym skrzyżowaniem. Robotom tym nie będą towarzyszyły ograniczenia w ruchu pojazdów.
 

Reklama________________________________________________________________________________
 

Optima              
Zamów kuriera

Paczki, przesyłki
 

Kurier-Lublin.pl

Bezpłatna dostawa
sklepu spożywczego


tel. 534-787-231

WDomowychCenach.pl

 

 

_______________________________________________________________________________________
 

Pierwsze utrudnienia wystąpią w momencie wykonywania nawierzchni wspomnianych wyżej przewiązek. Zostały one zaplanowane w pasie rozdziału al. Solidarności: na wysokości ul. Rogowskiego (jadąc od centrum) i w rejonie dawnej zatoki przystankowej w rejonie ul. Jagiellońskiej (jadąc od Warszawy). W związku z tym, w miejscu prowadzonych robót obie jezdnie al. Solidarności zostaną zawężone o jeden pas ruchu, ten od strony pasa rozdziału. Roboty te rozpoczną się najwcześniej w poniedziałek 7 marca i potrwają około 2-3 dni.
 

Projekt tymczasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony jeszcze w marcu, a zakłada on pełne zamknięcie: ul. Generała Ducha (nie będzie dotyczyć tylko komunikacji miejskiej), ul. Północnej i północnej jezdni al. Solidarności na całym zakresie objetym przebudową.

stat4u PortalPOLSKA.pl