Legionowo
Upoluj rybkę, złap Jeepa

W ostatnią niedzielę wakacji (28.08.16) władze miasta Legionowo oraz wójt gminy Wieliszew zapraszają na pierwsze w historii powiatu legionowskiego „Wielkie Polowanie na Złotą Rybkę”. Po zawodach wędkarskich, w których do wygrania będzie m.in. terenowy Jeep, odbędzie się piknik rodzinny. Gwiazdą wieczoru będzie gwiazda disco-polo, zespół After Party.

Reklama
Do wód Jeziora Zegrzyńskiego wpuszczona zostanie „złota” rybka – wzdręga. Zadaniem uczestników konkursu będzie odnalezienie jej w odmętach akwenu. Na szczęśliwca, któremu się to uda czeka atrakcyjna nagroda – limitowany Jeep Renegade, ufundowany przez sponsora – Viggen Auto Sp. z o.o. 


 
Konkurs skierowany jest do osób posiadających kartę wędkarską i własny sprzęt. Uczestnicy mogą łowić ryby z brzegu lub z łódki. – Chcemy pokazać mieszkańcom miasta, powiatu i całego Mazowsza Jezioro Zegrzyńskie. Ten akwen to niewątpliwie jedna z największych atrakcji naszego powiatu, a konkurs ma uświadomić, że jezioro to nie tylko kąpiele i żaglówki, ale przede wszystkim zbiornik, w którym żyją ryby. Konkurs ma także zaktywizować lokalną społeczność oraz zachęcić środowisko wędkarskie do przyjazdu nad Zalew – mówi Roman Smogorzewski, Prezydent Legionowa.
 
Zawody wędkarskie odbędą się w godzinach 06:00-14:00, a nad prawidłowością ich przebiegu będą czuwać sędzia główny oraz ichtiolog.
 
Oprócz nagrody głównej dla osoby, która „upoluje” złotą rybkę – Jeep RENEGADE w wersji Limited, silnik 1.4T, 140 KM, manualna skrzynia biegów – organizatorzy ufundowali także nagrody w dwóch innych kategoriach OPEN: najdłuższa i najcięższa ryba.

Reklama________________________________________________________________________________

Zadzwoń pod numer 
798-750-408
Zamów pierwszą skrzynkę
 całkowicie za darmo!
www.DanVita.pl
 
_______________________________________________________________________________________
 
Oficjalne zakończenie konkursu nie będzie oznaczało końca imprezy. Na uczestników, kibiców oraz wszystkich chętnych będzie czekać wiele atrakcji podczas rodzinnego pikniku na plaży
w Wieliszewie przy osiedlu 600-lecia nad Zalewem Zegrzyńskim. Imprezę zwieńczy koncert zespołu disco polo After Party.
 
Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Starosty Leginowskiego Roberta Wróbla.
***
Dodatkowych informacji udziela: Tamara Mytkowska, Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej (tamara.mytkowska@um.legionowo.pl).
 
 
 REGULAMIN-1 AKCEPTACJA.odt
 
stat4u PortalPOLSKA.pl