Szczecin
Tymczasowy areszt za posiadanie blisko 300 gramów marihuany

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Szczecinie zatrzymali 24-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu blisko 300 gramów suszu roślinnego, młynek, wagę elektroniczną i prawie 18 tysięcy złotych. 

Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności, a sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Reklama
Kryminalni z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Szczecinie na postawie poczynionych ustaleń operacyjnych wytypowali mieszkanie, gdzie według ich wiedzy miały znajdować się narkotyki. 

Policjanci pojechali pod wyznaczony adres i przeszukali pomieszczenia zajmowane przez 24-latka. W trakcie tych czynności funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 300 gramów suszu roślinnego. Większa część środków odurzających zapakowana  w woreczki przechowywana była na  balkonie, natomiast pozostała część znajdowała się w szafce w łazience. 
 
Ponadto w mieszkaniu szczecinianina zabezpieczono wagę elektroniczną, młynek i gotówkę w kwocie blisko 18 tys. złotych. 
   

Specjalistyczne badanie wykazało, że znaleziony u 24-latka susz to marihuana.

Reklama_________________________________________________________________________________________
  RYNKIEWICZ
     
Usługi transportowe
    
Bus – Szczecin i region
 
__________________________________________________________________________________________________
 
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W tym czasie funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą zbierali materiał dowodowy niezbędny do postawienia podejrzewanemu zarzutu za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Za popełnione przestępstwo szczecinianinowi może grozić nawet  do 8 lat pozbawienia wolności. 24-latek znany jest policji, wcześniej był notowany, również za podobne czyny. 
 
Sąd już zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Zatrzymany najbliższe 2 miesiące spędzi za kratkami. 

(ac)


 
stat4u PortalPOLSKA.pl