Warszawa
"Ty też możesz!"

Poradnik dla kandydatów do pracy w policji trafi do młodych ludzi, którzy w przyszłym roku zakończą naukę w szkołach średnich. Komenda Stołeczna Policji właśnie wydała folder, w którym znalazły się najważniejsze informacje dla kandydatów do pracy w policji.

Reklama
Policjanci Komendy Stołecznej Policji rozpoczynają właśnie akcję zachęcającą młodych ludzi do wstępowania w szeregi formacji. W tym celu Wydział Komunikacji Społecznej KSP przy współpracy sekcji do spraw doboru kadr przygotował folder, w którym zainteresowani znajdą najważniejsze informacje dotyczące zasad i wymogów, jakie musi spełniać kandydat do pracy w policji. W publikacji będą zawarte również informacje dotyczące poszczególnych etapów procedury kwalifikacyjnej. 

Reklama_____________________________________________________________________________________________

Zakupy w Lewiatanie naprzeciwko pętli autobusowej Nowodwory
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 578 - 017 - 813
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy

___________________________________________________________________________________________________

W opracowanej broszurze młodzi ludzie będą mogli znaleźć także porady ekspertów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania. Natomiast czynni policjanci i policjantki zachęcą niezdecydowanych do podjęcia wyzwania, jakim jest praca w policji.
 
Poradnik dla kandydatów na policjantów można pobrać ze strony http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/43793,Ty-tez-mozesz.html. (jkd)
stat4u PortalPOLSKA.pl