Wiele miast (351)

Trzy portale finansowo-biznesowe przyciągają uwagę Czytelników

 
W dzisiejszym świecie, ostatnio rozchwianym przez tak niespodziewaną pandemię, jaka na nas spadła trudno jest zachowywać obojętność i spokój ducha.

Nieustannie docierają do nas przygnębiające informacje o utrzymującej się epidemii, a nawet jej rozwoju i o tym, jakie wywołuje ona skutki gospodarcze i ekonomiczno-finansowe.

 

Reklama
Warto zatem śledzić starannie opracowane wypowiedzi specjalistów wielu dziedzin, publicystów, ekonomistów – w znanych portalach https://finansik24.pl , https://finansowymistrz.pl , https://poradniki-finansowe.pl zamiast samodzielnie poszukiwać przydatnych informacji, w zbyt rozrzuconych źródłach i nie zawsze wiarygodnych, w przeciwieństwie do solidnych opracowań specjalistów.

W portalu Poradniki-Finansowe.pl 

https://poradniki-finansowe.pl
znajdziemy przydatne liczne poradniki z zakresu finansów i biznesu, a także artykuły w działach: Nauka, Prawo, Zakupy. Przykładowe tytuły artykułów publicystycznych z ostatnich tygodni: Księgowość online – dlaczego warto wybrać? e-Dokumentacja, wirtualne biuro i nie tylko!  Dlaczego wciąż korzystać ze starych założeń księgowości i nie zmienić swojego biura księgowego na księgowość?  Outsourcing księgowości – kiedy warto z niego skorzystać?  Coraz więcej firm korzysta z outsourcingu księgowości - to wygodna i niedroga alternatywa dla zatrudniania pracowników.


   
Z zakresu reklamy, promocji, marketingu i public relations: Public Relations to nie zamawianie ulotek - wielowątkowość zagadnień marketingowych sprawia, że niektóre terminy są mylnie interpretowane. Zdarzyć się więc może, że specjalista od PR w wyniku niezrozumienia istoty jego działalności lub przez pomyłkę dostać może... zamówienie na przygotowanie ulotek.
 
Tymczasem działania public relations to cały zespół bardzo różnorodnych, zaawansowanych działań służących doskonaleniu działalności firmy, zwiększaniu sprzedaży, dbałości o reputację podmiotu,
pielęgnowaniu relacji z otoczeniem zewnętrznym i publicznością wewnętrzną oraz wielu innym celom prowadzenia takiej działalności. 
 
Uważa się, żartobliwie, że prowadzenie biznesu bez szeroko rozumianego marketingu jest jak puszczenie oka do dziewczyny w ciemności – tylko ty wiesz, co robisz. Tymczasem celem działań public relations jest wychodzenie poza schemat i docieranie do odbiorców, najlepiej masowych, ale także tworzenie pożądanego wizerunku.  Portal https://poradniki-finansowe.pl  podpowiada, w jaki sposób rozwijać działania biznesowe, marketingowe i zwiększać sprzedaż.
 
 
Edukuje także, jak dbać o płynność finansową w firmie, gdy wiadomo że warunkiem sukcesu w biznesie jest kapitał na rozpoczęcie działalności, dobry biznesplan oraz utrzymanie płynności finansowej.
 
Inne przykłady publikacji i o charakterze edukacyjnym: Co daje firmom certyfikacja ISO? Sukces firmy uzależniony jest od wielu czynników. Jednym z nich mogą być systemy zarządzania oparte na międzynarodowych normach ISO. Wdrożenie takich systemów oraz certyfikacja otwiera firmom drogę do wzmocnienia swojej konkurencyjnej pozycji na rynku. Liczba wydawanych przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną dokumentów z roku na rok systematycznie rośnie. Oznacza to, iż dla każdego podmiotu gospodarczego certyfikacja ISO okazuje się tak ważną kwestią, że podejmują one starania o jej uzyskanie.  
 
Portal https://poradniki-finansowe.pl  publikuje także praktyczne porady, np.: Zacznij zarabiać z Amazon – na temat oferty Amazon, największej platformy e-commerce na świecie. 
 
Kiedy obcokrajowiec może pracować w Polsce bez zezwolenia na pracę?
 
Perfekcyjne mieszkanie – czym powinno się charakteryzować?
 
W dziedzinie finansów i inwestowania: 
 
Dźwignia finansowa w inwestowaniu w nieruchomości komercyjne – na czym polega?
 
Najważniejsze kwestie dotyczące inwestycji w kontrakty CFD.
 
Dlaczego spółka LTD jest odporna na lokalne epidemie i koronawirusa?
 
 
Finansowy Mistrz

https://finansowymistrz.pl
 to portal dotyczący tematyki inwestowania, ubezpieczeń, pieniędzy. Jeśli szukamy sprawdzonych sposobów na to, jak oszczędzać, jak inwestować, to z pewnością znajdziemy tu wszelkie informacje z tych dziedzin. 
 
 
Na przykład profesjonalnie, ale przy tym atrakcyjnie dla czytelnika opracowane artykuły: 
 
Ile funkcjonuje giełd na świecie? Ilość giełd na rynku światowym oscyluje wokół ilości państw istniejących na całym świecie. Nie oznacza to jednak, że każda z nich ma tak samo duże znaczenie w światowej skali. Do najważniejszych i generujących największe zyski w skali światowej New York Stock Exchange (NYSE), Shanghai Stock Exchange i Nasdaq, będący również amerykańską giełdą. Na nich można spotkać największych inwestorów, a ich wartość można przeliczyć na biliony dolarów. W handlu warto jednak nie ograniczać się wyłącznie do jednej giełdy. Zarządzanie kapitałem, zakup akcji i obligacji na giełdzie zagranicznej, ze względu na rozwój internetu (który zapewnia inwestorom możliwość natychmiastowej reakcji na duże ruchy i zmiany na giełdzie w dowolnym miejscu na świecie) i błyskawiczny dostęp do informacji jest bardzo proste i wygodne. Ekspansja stwarza nowe możliwości rozwoju dla inwestorów, a dla inwestujących, szanse na większy zarobek.
 
Czym dokładnie jest performance marketing? Kiedy warto wykorzystać tę strategię marketingową?
 
Reklama określana jako marketing efektywnościowy, inaczej performance marketing cieszy się obecnie coraz większym powodzeniem. Marketing efektywnościowy, inaczej performance marketing, to rodzaj strategii marketingowej, która nastawiona jest na wykorzystanie różnych metod promocji, takich jak m.in. marketing 360 stopni, aby uzyskać efekt otoczenia klienta przez reklamę.
 
Celem jest uzyskanie odpowiedniego działania ze strony odbiorcy reklamy, na przykład zarejestrowania się na stronie internetowej, zakupienia produktu czy też skorzystania z konkretnej usługi.
 
W tej metodzie marketingowej wykorzystuje się różnego rodzaju media, w tym także internet, który odgrywa bardzo ważną rolę przy docieraniu do potencjalnych klientów i prezentowaniu im przekazu reklamowego.
 
Jakie metody wykorzystuje marketing efektywnościowy?
 
W ramach marketingu efektywnościowego wykorzystuje się różnego rodzaju metody reklamowe, w tym także e-marketingowe. Wśród nich znajdują się przede wszystkim:
 
reklama display – reklama graficzna, na przykład bannery, billboardy,
social media marketing – reklama w mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku, Instagramie,
programy partnerskie – polecenia w ramach sieci afiliacyjnej,
programy lojalnościowe – przywiązują klienta do marki,
mobilne marketing – marketing prowadzony za pomocą urządzeń mobilnych – smartfony, tablety,
e-mail marketing – działania reklamowe wykorzystujące e-maile reklamowe.
 
Jak rozlicza się kampanie marketingu efektywnościowego?
Marketing efektywnościowy to strategia marketingowa, której charakterystyczną cechą są rozliczenia za efekty. Oznacza to stosowanie rozliczeń typu CPC (Cost Per Click) – opłata za kliknięcie, CPO (Cost Per Order) – opłata za złożenie zamówienia czy CPL (Cost Per Lead) – opłata za namówienie.
 
Dzisiaj performance marketing to ciesząca się dużym powodzeniem metoda promocji, która pozwala wielu firmom na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów reklamowych.
 
W portalu Finansowymistrz.pl eksponowane są świetnie opracowane informacje z zakresu finansów, biznesu, gospodarki i ekonomii, pracy i ubezpieczeń. 
 
Na przykład:
 
Odszkodowania za wypadki samochodowe – nadużycia ubezpieczycieli.
 
Zobacz, do czego wykorzystasz tablice suchościeralne w Twoim biurze.
 
Na co zwrócić uwagę pozyskując kredyt hipoteczny?
 
Jak przygotować ciekawe promocje w swoim internetowym sklepie?
 
Formy i narzędzia marketingu internetowego – przewodnik dla początkujących
 
Czym jest performance marketing i kiedy warto go wykorzystywać?
 
 
 
A w portalu Finansik24.pl 

https://finansik24.pl publikowane są bardzo przystępnie dla każdego, kto interesuje się tematyką związaną z finansami, budżetem rodzinnym, inwestowaniem w nieruchomości, surowce.

Codziennie są publikowane nowe informacje ze świata.
 
 
Przykładowe publikacje:
 
Logowanie do bankowości elektronicznej Millenium Banku
 
Logowanie się do bankowości elektronicznej Idea Bank
 

Tematy zyskujące popularność:
 
Jakie czynniki wpływają na koszt pożyczki online?
 
Dlaczego szeroki wybór form płatności w e-sklepie jest taki ważny?
 
Planowanie spłaty pożyczki – kilka podstawowych porad.
 
Co obejmuje ochronne komunikacyjne ubezpieczenie AC?
 
Czym jest dochód pasywny?

(ac)
Publikacja promocyjna
stat4u PortalPOLSKA.pl