Wiele miast (31)

Trwa konkurs

Wakacje rozpoczęły się na dobre. Mimo deszczowej pogody wiele osób zdecydowało się na wypoczynek nad wodą, zarówno w rejonach nadmorskich jak i w okolicach mniejszych akwenów, przy których wyznaczone są miejsca do kąpieli. 

Reklama
Dzieci i młodzież zachęcamy do połączenia rekreacji wodnej z pracą twórczą i udziałem w konkursie „Filmowy przeWodnik”. Konkurs jest elementem akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”, objętej patronatem ministra spraw wewnętrznych i administracji. Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Główna Policji przy współpracy Zarządu Głównego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać ekipę filmową (maksymalnie 5 osób, które nie ukończyły 18 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie wystarczy nakręcić 30-sekundowy spot, promujący bezpieczne przebywanie w wodzie i nad wodą i przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa, z dopiskiem „Filmowy przeWodnik”.

Reklama__________________________________________________________________________________________

Zakupy w Mysłowicach
 
 
Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395
 
 
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________
 
Spot może być wykonany przy użyciu cyfrowej kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego, itp.
 
Pierwsze prace na konkurs już wpłynęły. Na pozostałe czekamy do 1 września. Po tym terminie jury przyzna nagrody rzeczowe autorom najlepszych filmików.
 
Szczegółowe informacje oraz regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda. (jkd)

stat4u PortalPOLSKA.pl