Wiele miast (351)

Tradycyjne polskie smaki - Kiełbasa krakowska z linii Natura marki Nove

Tradycyjne, polskie specjały swym niepowtarzalnym smakiem podbijają serca i podniebienia smakoszy na całym świecie. Do grona regionalnych przysmaków  cenionych zarówno w kraju, jak i za granicą, zaliczana jest między innymi wyśmienita kiełbasa krakowska, dostępna również w ofercie ZM Nove. Kiełbasa krakowska z linii Natura w pełni oddaje wyjątkowy smak i aromat najlepszych jakościowo wyrobów wędliniarskich i z pewnością sprosta najbardziej wymagającym gustom.

Reklama
Polska kiełbasą słynąca

Staropolska kuchnia słynie z wytrawnych dań mięsnych. W dużej mierze to dzięki niej już od lat na polskich stołach goszczą różnego rodzaju wędzone, parzone czy suszone wędliny i kiełbasy, w tym także mająca grono zagorzałych zwolenników, słynna na całym świecie kiełbasa krakowska. Również w bogatej ofercie wyrobów wędliniarskich ZM Nove nie zabrakło nawiązania do najlepszej, polskiej tradycji kulinarnej. W linii Natura odnajdziemy bowiem tradycyjny smak kiełbasy krakowskiej w zdrowym i naturalnym wydaniu. Kiełbasa krakowska z serii Natura od ZM Nove wyprodukowana została z najlepszych porcji wysokojakościowej wieprzowiny, której smak i aromat podkreślają jedynie naturalne przyprawy. W składzie Kiełbasy krakowskiej z linii Natura nie znajdziemy bowiem żadnych sztucznych konserwantów i przeciwutleniaczy, niezdrowych fosforanów, dodatku glutaminianu sodu czy substancji z oznaczeniem „E”. Co więcej, kiełbasa ta pozbawiona jest całkowicie glutenu, czego potwierdzeniem jest widniejący na opakowaniu przekreślony kłos, będący oficjalnym oznakowaniem produktów bezpiecznych również dla osób chorych na celiakię. Wyśmienity smak Kiełbasy krakowskiej może więc bez przeszkód wzbogacić menu dzieci, osób dbających o linię, a nawet tych będących na restrykcyjnej diecie bezglutenowej. Stanowi ona doskonałą podstawę przepysznych kanapek, koreczków i sałatek.

Połączenie tradycyjnej receptury wędzenia i suszenia oraz najlepszej jakości składników sprawia, że znakiem rozpoznawczym Kiełbasy krakowskiej z linii Natura od ZM Nove jest unikalny smak, który docenią najbardziej wytrawni smakosze.
 
Kiełbasa krakowska linii Natura marki Nove:
Opakowanie: 280 g - w sprzedaży samoobsługowej (8,99 – 9,99 zł/ szt.)
Dostępna także w ladzie tradycyjnej
Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg
 
Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.
 
Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o.
86-170 Nowe, Morgi 53
tel.: 48 52 332 83 81
fax: 48 52 332 83 80
e-mail:sekretariat@zmnove.pl
http://www.zmnove.pl
stat4u PortalPOLSKA.pl