Wiele miast (374)
Tegoroczne MEGA-WAKACJE są na wyciągnięcie ręki - wystarczy kliknąć

- W tym sezonie notujemy znaczący wzrost sprzedaży zagranicznych wczasów i wycieczek - informuje Paweł Tobolczyk z www.Mega-Wakacje.com.pl  - Główne kierunki są te same, co od kilku lat: Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja.
 
Już ponad tysiąc klientów zgłosiło się w tym sezonie do Mega-Wakacje. To Biuro Podróży to przebój tego sezonu, bo działa w internecie, dostępne dla mieszkańców wszystkich miast i miejscowości.

Reklama
Zwiększenie ruchu zaczęło się już w styczniu, gdy zaznaczyło się zwiększone zainteresowanie wyjazdami na narty w czasie szkolnych ferii zimowych w lutym. - Przyczyn tego wyraźnego w tym roku wzrostu sprzedaży wycieczek i wczasów jest kilka. Po pierwsze działamy w internecie, a właśnie usługi i zakupy internetowe bardzo się ostatnio rozwijają, po drugie ten rok w turystyce 
zapowiada się wyjątkowo dobrze - wstępnie ocenia początek sezonu Paweł Tobolczyk z www.Mega-Wakacje.com.pl 
 
W ostatnich latach tour-operatorzy ucierpieli z przyczyn obiektywnych, bo wybuchały wulkany i były problemy polityczne w kilku krajach słynących z atrakcji turystycznych, ale w tym roku sytuacja uspokoiła się - w przyrodzie i w polityce w tych krajach, co zachęca turystów, którzy wyjazdy wakacyjne odkładali od kilku sezonów. Kierunki interesujące klientów są podobne od kilku
   
lat: Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, ale w tym roku klienci dopytują się także o oferty turystyczne Albanii i Czarnogóry. Już ponad tysiąc klientów skorzystało z licznych ofert.
___________________________________________________________________
- Biuro Podróży www.Mega-Wakacje.com.pl  działa na terenie całego kraju - zachęca do zgłaszania się zainteresowanych Paweł Tobolczyk. - Z każdego miasta i miejscowości łatwo można właśnie u nas uzyskać dobrą ofertę oraz opiekujemy się turystami podczas pobytu w wybranych przez nich miejscach. Ustalamy miejsce rozpoczęcia podróży z dowolnego miasta i nadzorujemy pobyt aż do powrotu do miejsca zamieszkania.
___________________________________________________________________
 
   
Paweł Tobolczyk zajmuje się usługami turystycznymi już od 15 lat. - Podróżowanie to moja pasja! - podkreśla. Dzięki własnym licznym doświadczeniom może kompetentnie podpowiadać klientom, na jakie atrakcje mogą liczyć i jaka jest specyfika poszczególnych ofert.
 
Doradza, gdzie pojechać z dziećmi, gdzie na wędrówki z kijkami Nordic Walking, a gdzie koniecznie trzeba zobaczyć zabytki z dawnych wieków. - Dobrze znam kurorty Egiptu, przez kilka lat byłem tam rezydentem, zajmowałem
się obsługą i opieką nad polskimi turystami. Wcześniej pracowałem w różnych biurach agencyjnych, u touroperatorów, mam duże doświadczenie.Wielu klientów z ubiegłych lat ponownie w tym roku zgłasza zainteresowanie ofertami, to świadczy o ich pozytywnych ocenach usług biura. www.Mega-Wakacje.com.pl  zapewnia zainteresowanym pełną ofertę renomowanych touroperatorów, tj. Itaka, Rainbow Tours, Wezyr Holidays, Oasis Tours, Viva-Club, Sun Fun, Exim Tours i innych. - Współpracujemy tylko z najlepszymi i gwarantującymi wysoką jakość usług - zapewnia Paweł Tobolczyk. 
 
Biuro oferuje także sprzedaż biletów lotniczych, międzynarodowych biletów autokarowych, ubezpieczeń turystycznych oraz biletów na największe koncerty i widowiska.
 
Więcej: www.Mega-Wakacje.com.pl 
 
Facebook/Mega-Wakacje 
 
(ac)

 
stat4u PortalPOLSKA.pl