Wiele miast (374)
Targi Złoto Srebro Czas na nowo z udziałem HEFRY

W dniach 2-4 października br. już po raz 15. odbędą się Targi Złoto Srebro Czas, których motywem przewodnim będą najnowsze trendy w jubilerskiej modzie. Wśród licznych wystawców tego jubilerskiego wydarzenia na nowo pojawi się Warszawska Fabryka Platerów HEFRA ze swoją kolekcją z okazji 190 lat istnienia firmy.

Reklama
Targi Złoto Srebro Czas cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców. Jednym z czynników wspierających rozwój imprezy jest między innymi program promocji branży jubilerskiej i bursztynniczej, realizowany na zlecenie Ministerstwa Gospodarki. Targi Złoto Srebro Czas są również na liście imprez rekomendowanych, co wpływa na wzrost liczby wystawców oraz zróżnicowanie oferty, a organizowane w ramach programu pokazy biżuteryjnej mody podnoszą atrakcyjność programu.
Ale popularność targów wynika głównie z wystawców oraz ich wyjątkowej oferty. W tym roku swoją kolekcję sreber – sztućców i galanterii stołowej – ponownie zaprezentuje Warszawska Fabryka Platerów HEFRA.   
 - W tym roku nasza spółka obchodzi wyjątkowy jubileusz 190-lecia swojego istnienia. Zdecydowaliśmy, że głównym miejscem jego obchodów będą właśnie targi Złoto Srebro Czas, gdzie zaprezentujemy między innymi wystawę historycznych eksponatów produkowanych przez pierwszych założycieli HEFRY - Henneberga i Frageta oraz prezentacja najnowszej oferty firmy – mówi Daniel Więzik, Prezes Zarządu WFP HEFRA S.A.
Warszawska Fabryka Platerów HEFRA powraca na te prestiżowe targi po kilku latach nieobecności.
 - Tegoroczna rocznica istnienia firmy, to nie jedyny powód naszego pojawienia się na warszawskich targach. Obecnie HEFRA jest w trakcie zmian w obszarze polityki handlowej. Obecność wśród wystawców pozwoli nam na nowo zbliżyć się do branży i poszerzać swoje rynki zbytudodaje Daniel Więzik.
W tym roku, podobnie jak w poprzednim, organizatorzy targów Złoto Srebro Czas spodziewają się około 300 wystawców i około 6 tys. zwiedzających.
 

***

 
Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A.jest jedynym polskim producentem sztućców oraz galanterii stołowej – wytwarzanych w całości ze srebra, platerowanych srebremi wykonanych ze stali nierdzewnej.
HEFRA kontynuując wieloletnią szczytną tradycję swych poprzedników, niezmiennie od dziesiątków lat, oferuje swoim klientom ekskluzywne, najwyższej jakości elementy zastawy stołowej. Jako jedyny w Polsce producent wykonuje sztućce oraz galanterię stołową wykonane w całości ze srebra o najwyższej próbie 925, wytwarzając jednocześnie produkty platerowane srebrem próby 999, a także wykonane z wysokogatunkowej stali chromowo-niklowej 18/10. Ich wysublimowane kształty przeplatają w sobie nowoczesną technologię wraz z tradycją i doświadczeniem.
 
 
stat4u PortalPOLSKA.pl