Włodawa
Także we Włodawie - po co dźwigać zakupy w rękach?

Coraz więcej osób zamawia zakupy w serwisie
e-sklepu www.WDomowychCenach.pl 

Zamawiający cenią sobie wygodę, bo zakupy dostarczane są, także we Włodawie, o uzgodnionej porze wprost do domu lub biura czy miejsca pracy.
 
Już coraz więcej sklepów spożywczych dostarcza zakupy klientom do domów i miejsc pracy.

Reklama
W skali całej Polski tego rodzaju sklepy internetowe notują od kilkunastu do nawet już kilkudziesięciu milionów zł rocznych obrotów. - Dostarczamy zakupy zupełnie bezpłatnie, nic nie trzeba płacić za transport, te koszty ponoszą sklepy internetowe www.AKurierDostarczy.pl , które w ten sposób docierają do mieszkańców większych miast - mówi Joanna Szubstarska z działu marketingu www.WDomowychCenach.pl  we Włodawie. - I dlatego mamy prośbę do odwiedzających stronę i zamawiających zakupy o podzielenie się uwagami na temat zarówno asortymentu towarowego, jak i możliwości poprawienia lub uproszczenia dokonywania zamówień. Wszelkie uwagi są przez nas analizowane i jeżeli będą miały uzasadnienie, postaramy się je wprowadzić w życie, bo nasza sprzedaż e-sklepu we Włodawie jest nastawiona na interaktywny kontakt z klientami.

Na ogół klienci sklepów stacjonarnych, zwykłych "głosują nogami", tj. po prostu wychodzą ze sklepu, jeśli jego oferta nie spełnia ich oczekiwań. - Natomiast my prosimy o bieżący kontakt mailowy  wlodawa[@]wdomowychcenach.pl  i telefoniczny nr 535 - 145 - 015aby we współpracy klientów z naszymi handlowcami dostosowywać ofertę do potrzeb i ustalać dogodne godziny dostarczenia zakupów - zachęca Artur Jawicz, koordynator sprzedaży we Włodawie.

Sklepy internetowe mnożą się w postępie geometrycznym, ale niemal wszystkie inne poza serwisem www.WDomowychCenach.pl   mają ten problem, że klienci niepokoją się, że dostawa mogłaby nastąpić w porze nieodpowiedniej, o przypadkowej godzinie, np. gdy są poza domem, w miejscu pracy albo akurat spożywają rodzinny obiad. Dlatego wielu klientów, nawet wiele milionów klientów w skali całego kraju, ciągle powstrzymuje się przed korzystaniem z tej wygodnej usługi. 
   
 
- Tymczasem my dostarczamy na terenie Włodawy i okolic zamówione zakupy o godzinie uzgodnionej z klientem, wystarczy wskazać godzinę dostawy - dodaje Artur Jawicz. - Można się z nami skontaktować mailem: wlodawa[@]wdomowychcenach.pl, lub telefonicznie 535 - 145 - 015 lub poprzez dodanie zakupów do internetowego koszyka w www.WDomowychCenach.pl Odpłatność pobieramy tylko w wysokości wartości zakupów, na razie w gotówce, po prostu przy odbieraniu zakupów przez klientów. Niedługo wprowadzimy czytniki kart.
 
Przybywa pozycji oferowanych w serwisie, systematycznie ich zasób jest zwiększany oraz spełniane są indywidualne prośby klientów, a ceny są, jak sama nazwa wskazuje, domowe, niewygórowane, po prostu zwykłe, jak w innych sklepach, ale z tą różnicą, że zakupy www.WDomowychCenach.pl są dostarczane bezpłatnie wprost do domów klientów lub do miejsc pracy, o umówionej porze, dogodnej dla klienta.
 
Po co więc dusić silnik samochodu po pracy w miejskich korkach, po tracić czas i nerwy na szukanie miejsca do zaparkowania, po co stać w kolejce do kasy w sklepie stacjonarnym, skoro potrzebne towary same przyjeżdżają do klientów zamawiających zakupy telefonicznie lub mailowo lub poprzez serwis www.WDomowychCenach.pl  - To nieracjonalne, także ze względów ekologicznych, drogie i czasochłonne, aby każdy klient oddzielnie przywoził zakupy do domu własnym samochodem i w czasie, który mógłby poświęcić rodzinie, odpoczynkowi lub nauce czy rozrywkom - komentuje Joanna Szubstarska. - Prościej, gdy nasz samochód rozwozi zakupy do klientów, w uzgodnionych terminach i godzinach.
 
Podobnie jak zakupy w e-sklepach rozwijała się bankowość internetowa, bo okazało się, że nie ma sensu stać w kolejce do okienka w oddziale banku, skoro teraz już niemal każdy ma konto bankowe w swoim laptopie. Szybko przyzwyczailiśmy się do tej wygody i tak samo już coraz więcej osób zamawia także zakupy spożywcze w e-sklepach.
 
(ac)
 
Publikacja staraniem zespołu sklepów www.AKurierDostarczy.pl


 
stat4u PortalPOLSKA.pl