Wiele miast (351)

Szkoła rysunku w Krakowie - jak ją wybrać?

 
Epidemia koronowirusa zatrzymała nas w domach. Na szczęście rygory samoizolacji są stopniowo znoszone, ale
i tak więcej obecnie czasu spędzamy w naszych mieszka-
niach. Warto ten czas wykorzystać na twórcze próby arty-
styczne, na rozwijanie zamiłowań i talentów.

Szkołę rysunku i wielu technik plastycznych proponuje ArtAkademia - online.

Reklama
ArtAkademia w Krakowie jest szkołą rysunku z różnorodnymi kursami na każdym poziomie. Jeśli chcemy rozwijać nasze umiejętności w rysunku i dostać się na na wydziały szkół wyższych, takie jak rysunek i malarstwo, architektura, wzornictwo, projektowanie wnętrz, to właśnie szkoła rysunku ArtAkademia oferuje kompletne cykle kursów malowania i rysowania architektonicznego, od poziomu dla początkujących do zawodowej perfekcji. A może po prostu chcemy kreatywnie spędza trudny czas pandemii, zyskując przy tym nowe umiejętności?  
 
Zespół profesjonalnych nauczycieli ArtAkademia składa się z absolwentów Akademii Sztuk Pięknych, działających artystów i architektów, którzy bez wątpienia będą w stanie dostarczyć swoim uczniom bazową oraz zaawansowaną wiedzę z zakresu rysunku.  

    - Stworzyliśmy unikalną internetową szkołę rysunku, która łączy wszystkie nowoczesne metody nauczania w najpopularniejszych obszarach malarstwa i grafiki – mówią nauczyciele, organizatorzy kursów mistrzowskich online z malarstwa i rysunku, opracowanych na podstawie programów akademickich ArtAkademii.

Kursy obejmują podstawową część teoretyczną i wiele praktycznych zadań. Dostęp do kursów jest otwarty na zawsze, studiować można w dogodnym dla uczestnika kursu harmonogramie.  
 

Kierunki online studiów w głównych obszarach rysunku i malarstwa:  
 
Malowanie – poznaj różne techniki malowania i naucz się malować akwarelami i olejem.
 
Grafika – opanuj alfabet artysty – akademicki rysunek ołówkiem. A następnie poznaj inne techniki graficzne.
 
Szkicowanie – naucz się robić szybkie szkice i uchwycić chwilę za pomocą akwareli i markerów.
 
Ilustracja – utrwal graficznie postacie z ulubionych książek, komiksów i filmów. Wymyśl swoje historie.  
 
Uczestnictwo w kursach ArtAkademii to niedrogi sposób, aby rozwijać umiejętności, talenty i kreatywnie spędzać czas, ćwicząc w dziedzinie akwareli i malarstwa olejnego, grafice i szkicowaniu.  
 
Organizowane są także maratony artystyczne. Lekcje każdego maratonu można wziąć zarówno podczas jego trwania, a wtedy uczestnik automatycznie staje się uczestnikiem konkursu i otrzymuje możliwość wygrania materiałów do dalszej pracy twórczej i kursów szkolnych, jak i po jego zakończeniu.  
 
O działalności ArtAkademia obszernie napisał także portal e-konferencje.pl:
http://www.e-konferencje.pl/artykul/kurs-rysunkowy-krakow-gdzie-zaczac-swoj-biznes/2992/   
 
W szkole otwartej dostępny jest bezpłatny kurs, w którym można zapoznać się z naszą szkołą i różnymi malowniczymi kierunkami. Również tutaj znaleźć można ponad 100 bezpłatnych warsztatów na temat wszystkich rodzajów i gatunków malarstwa i rysunku. Nowe warsztaty przeprowadzane są na żywo co miesiąc.  
 
ArtAkademia to portal edukacyjny, jedna z największych internetowych szkół artystycznych, umożliwiająca wszystkim zainteresowanym szkolenie w zakresie malowania i rysowania. Uczyć się i rozwijać umiejętności można z dowolnego miejsca w kraju i na świecie. Z ArtAkademia współpracują utalentowani artyści, absolwenci najlepszych uniwersytetów artystycznych. Rejestrowane są szkolenia i lekcje z nimi, aby pomóc tym, którzy dopiero wkraczają w świat sztuki.  
 
Nauczyciele ArtAkademia malarstwa, rysunku, szkicowania i ilustracji są absolwentami wiodących uczelni wyższych w Krakowie.  
 
Zapisy na zajęcia z rysowania: tel:  732 084 662 , więcej na stronie ArtAkademia 

 
stat4u PortalPOLSKA.pl