Mysłowice
Srebro i brąz w Halowych Mistrzostwach Śląska 2017 w LA

1 lutego w Ostrawie, Śląski Związek Lekkiej Atletyki przeprowadził halowe mistrzostwa naszego województwa, w których rywalizowało ok. dziewięciuset sportowców.

Dla dwunastoosobowej grupy młodych lekkoatletów UKS Chromik Mysłowice, jaką na te mistrzostwa zabrał prezes i trener Józef Szendera, po styczniowym, sportowym zgrupowaniu w Zawoi, był to pierwszy start i sprawdzian w nowym roku.

Zakupy w Mysłowicach

Tel. (w godz. 6-22) 530 - 639 - 395

do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
___________________________________________________________________________________________________
  Pomagamy dzieciom, Ty także przekaż
obowiązkowy 1 proc. z rozliczenia PIT

Cel: Fundacja Uśmiech Puchatka Radom 8140
  KRS 0000270261

Najlepiej w tych mistrzowskich zawodach spisały się dziewczęta. Paulina Roik, rywalizująca w kategorii juniorek młodszych, w biegu sprinterskim na dystansie 300 m wywalczyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Śląska (uzyskany czas, to 41,73 sek.), natomiast w kategorii młodziczek Natalia Zakrzewska biegająca na dystansie 600 m, z rezultatem 1:46,81 min. zajęła trzecie miejsce i zdobyła medal brązowy. (jkd)