Włodawa
„Spowiedź przez sztukę”

Pracownia Artystyczna Arteja, Zakład Karny we Włodawie oraz Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zapraszają na wystawę „Spowiedź przez sztukę”, która jest zwieńczeniem programu arteterapeutycznego realizowanego z osobami pozbawionymi wolności w Zakładzie Karnym we Włodawie przy współpracy z Pracownią Artystyczną Arteja we Włodawie.

Reklama
Wernisaż odbędzie się 5 stycznia 2018 r. o godz. 12:00 w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawa (ul. Przechodnia 13)

Spowiedź przez sztukę to program terapeutyczny wykorzystujący arteterapię wizualną, który łączy ze sobą resocjalizację oraz terapię przez sztukę. Program powstał jako swoista droga do wolności szeroko pojętej, wolności od przemocy, uzależnień i zła. W spotkaniach uczestniczyło siedmiu mężczyzn, przebywających w Zakładzie Karnym we Włodawie. Osadzeni za pomocą sztuki pracowali nad własną autobiografią. Analizowali etapy swojego życia, pracowali nad swoimi słabościami, poszukiwali w sobie dobrych ludzi, własnych mocnych stron, które dadzą początek przemianie. Grupa osadzonych pracowała w Pracowni Artystycznej Arteja pod kierunkiem Jolanty Madej. Prace, które powstały podczas spotkań to głęboko personalne opowieści osób skazanych o swoim życiu, błędach i dalszych perspektywach. Efekty poznać możecie w ramach wystawy udostępnionej w MBP we Włodawie.

Reklama_______________________________________________________________________________________
 

Zakupy spożywcze
Zakupy we Włodawie
www.WDomowychCenach.pl
Tel. (w godz. 7-22) 535 - 145 - 015
do domów, biur, warsztatów itp.
  Bezpłatnie przywozimy
_________________________________________________________________________
stat4u PortalPOLSKA.pl