Wiele miast (380)

Sportowcy? Politycy? Artyści? A może zdjęcie teściowej?

Jaki oryginalny prezent kupić pod choinkę, aby autentycznie zachwycić obdarowanego? Taką propozycję ma e-sklep www.FotoPilki.pl i w angielskiej wersji językowej pod adresem www.BallPhoto.co.uk

To pomysł na prezent dla szefa, dla szwagra – kibica, a także dla nastoletnich miłośników idoli sportowych. Także logo firmy można umieścić na piłkach różnej wielkości i różnego przeznaczenia.

Reklama
Od dwóch lat agencja www.FotoPilki.pl  umieszcza na piłkach zdjęcia znanych sportowców, artystów, polityków. Już kilkaset takich piłek zdobi pokoje nastolatków, gabinety szefów, mieszkania kibiców. - Nasze mini piłki są specjalnie wykonane w ten sposób, że część każdej piłki przeznaczona na umieszczenie zdjęcia jest powleczona specjalną powłoką – objaśnia
sposób nanoszenia zdjęć na piłki Robert Makowski, który chyba jedyny w Polsce oferuje gadżety wykonywane taką techniką. - Zdjęcia do nas docierają mailem i w ciągu 2 dni, po akceptacji projektu przez zleceniodawcę, wysyłamy piłki pod wskazany adres.

Często Robert Makowski i współpracownicy kibicują sportowcom na zawodach sportowych i sami wykonują zdjęcia, do których dodają krótkie napisy i wysyłają do zleceniodawców, zamawiających zdjęcia z wybranych zawodów sportowych.
   

Takie piłki są unikalnym prezentem, nagrodą w konkursach lub dla innych wyróżnionych, upominkiem lub reklamą firmy lub osoby. A także pamiątkowe zdjęcia grup koleżeńskich czy zespołów współpracowników można umieszczać na piłkach reklamowych.

Prezentacja wideo: 
http://portalpolski.pl/polska/prezent-pod-choinke-nie-tylko-dla-kibicow-23929.video.htm
- Także dla zagranicznych zamawiających mamy ofertę – dodaje Robert Makowski. – W angielskiej wersji językowej działamy pod adresem www.BallPhoto.co.uk(ac)

Publikacja staraniem zespołu e-sklepów
www.AKurierDostarczy.pl  oraz  www.FotoPilki.pl
stat4u PortalPOLSKA.pl